Заробіток на дорвеях

Зміст

  • Як заробляти на дорвеях?
  • Приклад використання дорвеїв
    • Як пошуковики реагують на дорвеї?
    • Як заробляють на дорвеях?
      • З чого почати заробіток на дорвеях?

Найприбутковіші види заробітку в інтернеті вимагають професійного підходу і без певних знань з ними не впоратися.


Відмінний приклад – це заробіток на дорвеях, при якому потрібно не тільки вміти створювати сайти, але і навчитися швидко їх просувати чорними методами оптимізації.

Сьогодні заробіток на дорвеях використовується не так активно, як раніше, так як пошукові системи швидко визначають не якісні ресурси, а після їх попадання під фільтри, можна забути про їх використання. Тим не менш, досвідчені професіонали продовжують цим займатися і за їхніми розповідями, це дуже прибутково.

Як заробляти на дорвеях?

Для початку потрібно визначитися з тим, що таке взагалі дорвей. Дорвеї – це невеликі сайти, які створюються для перенаправлення трафіку на інші сайти.

Щоб вони приносили багато трафіку, вебмастера навмисно використовують чорні методи оптимізації (в основному переспам ключовими словами) і тим самим досягають високих позицій. Коли майданчик виходить в ТОП, з неї встановлюється редирект і кожен відвідувач на автоматі переходить на інший сайт.

Як ви вже здогадалися, дорвеями користуються не тільки для заробітку, але і для просування ресурсів. Але трафік з таких сайтів можна використовувати не тільки для підвищення відвідуваності своїх сайтів, його можна конвертувати іншими способами.

Приклад використання дорвеїв

Приміром, хтось вирішив зайнятися продажем шин для велосипедів і створює основний сайт, де користувачі можуть замовити товар, подивитися асортимент, прицінитися і так далі. Щоб на ресурс приходило якомога більше клієнтів, створюється кілька простих сайтів заточених під ключові слова.

Через WordStat підбирається кілька високочастотних запитів, і після цього створюються односторінкові (або з декількома сторінками), сайти, де тексти яскраво переспамлены ключами. Быстробот може за кілька годин вивести їх на високі позиції, а вебмастер ставить редирект і отримує трафік на основний ресурс.

Як пошуковики реагують на дорвеї?

Використання дорвеїв – це чорний метод оптимізації, тому пошукові системи вкрай негативно ставляться до таких методів. На Яндексі вже давно реалізовані алгоритми, за допомогою яких знаходяться копії дорвеїв.

Як тільки визначається якоюсь дорвей, він не тільки потрапляє під АГС, але і за його параметрами шукають вебмастера.

Щоб дорвеї як можна довше жили, потрібно визначати IP пошукових роботів і показувати їм звичайну сторінку без перенаправлення.

Враховується величезна кількість показників, від IP і реєстратора доменного імені, до формату назви сторінок і використовуваних CMS. За рахунок цього, пошукові системи легко знаходять нечесних вебмайстрів і можуть заблокувати всі їх майданчики. Отже, займатися заробітком на дорвеях вельми небезпечно.

Як заробляють на дорвеях?

Щоб заробити на сітці ГС, вам потрібно знайти вигідну пропозицію по конверсії трафіку. Знайти прямого клієнта складно, тому найпростіше скористатися агрегаторами партнерських програм. У кожній мережі є офферы, де можна використовувати дорвейный трафік:

Після фільтрування за типом трафіку Doorway, на ActionPay знайшлося 254 оффера, через які можна зливати трафік. Якщо вирішите користуватися цим варіантом, пробуйте шукати вигідні умови по партнеркам у Admitad.

З чого почати заробіток на дорвеях?

Технічно досить складно створювати величезну кількість, нехай і невеликих, сайтів. Якщо ви хочете спробувати цим зайнятися, реєструйтеся на хостингу Webhost1. За 150 рублів тут можна отримати хостинг на 5 Гб. під 50 сайтів. Також тут є автоустановщик CMS, що дозволяє добре економити час.

Ще один шанс підвищити термін життя дорвея – це використання якісного контенту. Намагайтеся підтримувати рівень переспама ключовими словами в межах 30%.

Професійні вебмастера, що створюють сітки дорвеїв користуються спеціальними програмами – доргенами. Такий софт дозволяє швидко генерувати величезну кількість сайтів, але коштує він недешево. У мережі можна знайти величезну кількість таких програм, але добре подумайте перед покупкою.

Доходи від дорвеїв виходять значні, але щоб отримати їх, доведеться багато чому навчитися і постійно ризикувати.

Під фільтри дорвеї йдуть швидко, а завдання вебмастера – встигнути отримати максимальну користь від цього. Вийде це у вас чи ні? Пробуйте, всі з чогось починають, але пам’ятайте, що для просування своїх ресурсів це небезпечний метод.