Заробіток на фермі Chickens Farm

Для вкладення коштів користувачі зазвичай вибирають прості ігри з виведенням грошей.


Багато часу вони не займають, а прибуток приносять непоганий. Головне знайти стартовий капітал, а чим він більше, тим краще. Також не варто вкладатися в неперевірені проекти, вибирайте ті ігри, з яких багато хто вже отримували виплати.

Заробіток на курячої ферми Chickens Farm – вже приносить гроші майже 65 000 користувачів.

Загалом з проекту було виведено трохи більше 4.5 млн. рублів, а працює він майже 300 днів. Чесна, цікава і прибуткова гра, де потрібно створити власний курник і продавати яйця.

Пташина ферма з виведенням грошей Кури Farm

Реєстрація на сайті звичайна, тільки за неї ніяких бонусів не передбачено. Тому, доведеться відразу вносити гроші на баланс. За кожен рубль ви отримаєте 100 срібла, а найдешевша курка коштує 1000 срібла, тому вносьте мінімум 10 рублів.

Способів поповнення багато:

Якщо не хочете вкладати, використовуйте партнерську програму або спробуйте набрати першу 1000 срібла, за рахунок щоденного бонусу. Кожен день за рахунок нього можна збирати до 100 срібла.

Коли на балансі з’являться гроші, купуйте курок. Коштують вони по-різному, чим вище рівень, тим більше продуктивність:

Щоб ви зрозуміли, наскільки це прибутково, давайте проведемо невеликі підрахунки. Дешева курка приносить 60 яєць на годину або 1440 на добу (43200 в місяць).

Курс обміну 100 яєць = 1 срібло, т. е. в місяць з такого пернатого ви отримуєте 432 срібла або 4.32 рубля. Менше ніж через 3 місяці гроші окупаються. У курок більш високого рівня окупність ще швидше.

Зараз на сайті проводиться акція, встигніть поповнити рахунок на суму від 100 рублів і отримаєте стільки ж в подарунок.

Все, що вам потрібно робити – це періодично заходити на склад, щоб збирати яйця, потрібно просто натиснути одну кнопку:

Після цього, заходьте на ринок і точно також продавайте продукцію. Тут ніяких труднощів виникати не повинно. Прибуток не повністю нараховується на баланс для висновку, а тільки 30%, інші 70% йдуть на рахунок для покупок. З нього ви зможете докуповувати нових курей.

Одержане срібло для висновку, можна обміняти на баланс для покупок з бонусом в 10%.

Висновок працює стабільно, переводять гроші на платіжки Яндекс і Payeer. У Payeer виводити вигідніше, комісія відсутня (на Яндексі 2.5%). Замовити виплату можна після внесення 10 рублів або залучення реферала:

Запрошувати рефералів в гру доведеться в будь-якому випадку, так як тут є платіжні бали. Їх дають за внесення депозитів рефералами до 3го рівня, а також за активне відвідування аккаунта:

Крім цього, від сум поповнення гравців, що знаходяться на першому рівні партнерської програми, вам буде нараховуватися 30% сріблом. Використовуйте різні способи набору рефералів, хоч гра і популярна, багато в ній ще не зареєстровані.

Адміністрація проекту постійно запускає акції, тому до депозиту ви точно отримаєте який-небудь бонус.

На Chickens Farm можна заробляти, проект стабільний і виплати з нього здійснюються. Вкладайте хоч 100 рублів, цього вистачить для купівлі не найдешевшою курки. А якщо залучити пару активних рефералів, бали у вас будуть надходити пасивно.