Заробіток на грі Energy-atom

Заробити грошей на грі в інтернеті цілком реально, тим більше, що зараз створено багато різних проектів для цього.


Найбільш популярні ігри з виведенням коштів – це Taxi Money і Golden Birds, але крім них ви можете використовувати і інші сайти. Суть практично скрізь одна, треба трішки вкласти і грати, щоб отримати прибуток.

Заробіток на грі Energy-atom можна почати і без вкладень. На цьому сайті купуються різні електростанції, а коли набирається багато енергії, її можна продавати. У грі не так багато функцій, гроші на повному автоматі зараховуються на рахунок профілю, звідки їх можна легко вивести на електронний гаманець.

Гра переїхала на новий домен – Energy-atom

Як заробити на Energy-atom?

Спочатку потрібно пройти звичайну реєстрацію, за яку ви отримаєте сонячну електростанцію безкоштовно. Вона відразу ж почне виробляти енергію, а ви зможете одержувати від цього прибуток. При бажанні можна докупити інші станції в магазині:

Чим дорожче станція, тим вище у неї окупність. Якщо для окупності сонячної електростанції потрібно 5 місяців, то на ядерній електростанції можна повернути інвестиції менше ніж за 3 місяці:

Яку станцію купити вирішуйте самі, природно, вигідно купувати найдорожчі. Поповнювати баланс легко і для цього є кілька способів. Щоб перевести кошти з телефона, електронного гаманця або банківської карти, використовуйте Free-Kassa:

Як бачите, прямі перекази доступні тільки з двох платіжних систем і чим більше грошей робите, тим більше бонус.

Якщо поповнити рахунок на 1000 рублів, ви зможете придбати дві ядерних і одну гідро-станцію, що буде приносити вам кожен місяць по 432 рубля.

Після покупки станцій, вони додаються у ваш профіль і через розділ «Електростанції» ви можете спостерігати за їх роботою:

У верхньому правому куті відображається зірочка з цифрою – вона вказує на рівень станції. Ви можете підвищувати його за 10% від вартості станції, а чим вище рівень, тим він дорожчий. За рахунок цього підвищується окупність, тобто станція приносить більше енергії.

Кнопка ремонту з’являється, коли стан станції нижче 82%. Проводити ремонт потрібно 1 раз в місяць за 10% від вартості електростанції. Якщо пропустити цей момент і шкала дійде до 0%, енергія перестане вироблятися.

Під шкалою ремонту знаходиться показник накопиченої енергії. Кнопка продати з’являється після того, як станція виробила більш 216000 кВт. З продажу ви отримуєте всю суму на основний рахунок і можете виводити гроші з гри.

Виводяться гроші тільки на Payeer, не забудьте вказати свій гаманець в профілі.

Гра відрізняється Energy-atom від аналогів ще й тим, що в ній є кілька щоденних бонусів. Збирати їх можуть не всі, до деяких бонусів встановлені вимоги:

Зібравши кожен з бонусів потрібно почекати 24 години, деякі бонуси приносять більше грошей, ніж дешеві станції.

У гру Energy-atom вигідно запрошувати рефералів. Реферальна система з 2х рівнів дозволяє отримувати 10 і 5 відсотків з поповнень залучених учасників.

Якісних економічних ігор не так багато, тому обов’язково зареєструйтесь на Energy-atom і починайте отримувати дохід, навіть якщо нічого не вкладали. Тисячі гравців вже тут зареєструвалися і щодня виводять кошти, адже їх так легко заробляти.