Заробіток на грі Plantisland

Цікаві ігри, створювані для вигідних вкладів в інтернеті, стають все більш популярними і багато людей вже стали інвесторами з їх допомогою.


Ви теж можете прокрутити свої гроші, практично нічого не роблячи, а щоб не довелося переживати за збереження коштів і виплати, користуйтеся перевіреними проектами.

Заробіток на грі Plantisland це один з найкращих варіантів для проведення вільного часу. Всього кілька хвилин в тиждень ви будете витрачати на виконання необхідних дій, а гроші зможете виводити хоч кожен день. Гра цікава і дизайн в ній оригінальний.

Як заробити з Plantisland?

Завдання кожного гравця – це вирощування різних плантацій. Розібратися в інтерфейсі можна за кілька хвилин, а у проекту є чимало позитивних сторін:

  • прибутковість інвестицій від 30 до 54%;
  • немає обмежень по виплатах;
  • 20% на депозит в подарунок;
  • платіжних балів не передбачено;
  • за реєстрацію дають безкоштовну плантацію;
  • щоденний бонус до 100 срібла;
  • партнерська програма 20% від депозитів рефералів;
  • конкурс рефералів (50 000 золота головний приз).

Коли ви пройдете реєстрацію в грі, вам дадуть безкоштовну бананову плантацію. Окупність у неї найнижча, тому краще витратити гроші на покупку найдорожчих плантацій:

Ціни вказуються в сріблі, це спеціальна валюта, використовувана для покупок у грі. Її можна отримати за рахунок депозиту.

Поповнюйте рахунок не менш, ніж на 2000 срібла, щоб його функції виводу і щоденного бонусу.

У розділі поповнення ви зможете вибрати платіжну систему і вказати суму переказу:

Як бачите, 2000 срібла коштують всього 20 рублів, це скромні гроші, які є навіть у школяра. Звичайно, набагато краще відразу вкладати 1000 рублів, щоб купити плантацію манго, але більшість новачків побоюються, тому починають з невеликих сум.

В розділі «Мої плантації» вам потрібно буде іноді збирати фрукти, натиснувши на спеціальну кнопку:

Як бачите, в самому низу є блок, щоб зібрати всі фрукти з усіх плантацій. Потім заходите на ринок і продаєте зібрані фрукти:

Щоб отримати одне золото, необхідно зібрати 1440 бананів (в інших фруктів курс відрізняється). Кожна сотня золота – це один рубль, а ви зможете виводити ці гроші. Крім цього, золото можна обміняти на срібло, щоб купити інші плантації:

Також золото можна використовувати для гри в колесо фортуни. Мінімальна ставка 100 золота:

По 6% від усіх ставок нараховується джекпот і якщо вам пощастить, ви заберете пристойну суму. Зараховується вона 50/50 сріблом і золотом.

Якщо вам сподобався такий вид заробітку, то обов’язково зареєструйтесь в іграх Taxi Money, Fermasosedi і Golden Birds.

Вклавши навіть невелику суму (100-200 рублів), на Plantisland можна почати стабільно заробляти. Найголовніше, що фрукти ніколи не псуються і збирати їх можна коли завгодно.

Зареєструйтеся зараз і починайте заробляти гроші пасивно, іншого, більш простого і прибуткового варіанта ви точно не знайдете.