Заробіток на грі Shopempire

Зміст

  • Гра з виведенням грошей Shopempire
    • Заводи в Shopempire

До інвестиційних ігор в інтернеті, давно встановилося недовіру з боку користувачів, з-за безлічі випадків обману.


На жаль, ніша дійсно переповнена шахраями, тим не менш, знайти якісні проекти ще можна і Shopempire, є одним з них. Заробіток на грі Shopempire, відмінно підходить для розваг, які можуть приносити вам прибуток.

На відміну від безлічі аналогічних проектів (наприклад, Goldenbirds), тут не обов’язково робити вклади, виводити гроші можна на різні платіжні системи, хоч кожен день з мінімалкою в один цент.

Гра закрита

Гра з виведенням грошей Shopempire

Існує проект вже більше року, а розробники раніше вже запускали аналогічну гру Золота рибка (працює вже більше 2х років), про яку ми розповідали в статті Заробіток на іграх.

Ваша мета в Shopempire – це створення цілого міста з різними будівлями, які будуть приносити вам товари, а вам потрібно буде їх продавати, після чого обмінювати ігрову валюту на реальні гроші.

Shopempire

Звичайно, одразу такого міста у вас не буде (якщо не вкладати гроші), але вам безкоштовно нададуть один ларьок, з якого ви зможете почати. Поступово, всі ваші споруди будуть поліпшуватися, за рахунок апгейдов:

Чим дорожче магазин, тим більше від нього користі. Кожні 23 години, вам необхідно завозити товари в свої магазини і чекати, поки вони будуть розпродані (все відбувається на автоматі). Кожні півтори хвилини продається 1 товар, а чим більше вміщається в ваш магазин, тим краще.

Кожну побудову можна прокачувати, для цього достатньо натиснути на неї:

Як бачите, для цього необхідна оплата, але знову ж таки можна не вкладати, якщо накопичити монети з використання бонусного ларька. З кожного проданого товару, вам нараховується по 10 монет, а також по одній фішці. Монети можна направити на розвиток свого міста магазинів, а фішки можна обмінювати на реальні гроші.

ВАЖЛИВО: Курс фішок постійно плаває, тому сказати точну суму, яку ви отримаєте неможливо. Залежить курс від того, скільки на даний момент грошей у системі.

Заводи в Shopempire

Товари продаються швидко, тому вам доведеться постійно заходити в гру, щоб робити новий завіз. Якщо хочете заощадити час, можна поставити заводи по виробництву продукції:

Вони виробляють товар протягом кілька годин, а вам потрібно буде хоча б пару разів на день заходити в гру, щоб спустошувати склади, так як вони можуть переповнюватися.
Нападу на інших гравців.

Це цікава функція в грі Shopempire, яка дозволяє отримувати додаткові бонуси. Кожен день ви можете грабувати чужі імперії на 10 товарів (3 імперії в добу). Але, грабувати можна тільки тих, у кого немає замка:

Як ви вже, напевно, здогадалися, таку споруду і вам необхідно звести, щоб інші не могли вас грабувати.

Гра Shopempire досить цікава, а якщо вашої головним завданням буде не заробіток грошей, а розвиток міста, ви набагато швидше досягнете успіху. Висновки тут виробляються навіть на Webmoney і Яндекс.Гроші, мінімалка всього 1 цент. А всі ті, хто не довіряє таким системам, можуть виводити кошти кожен день.