Заробіток на ходьбі з додатком Go!

Люди постійно дивуються розвитку нових технологій. Наприклад, можна помітити, наскільки швидко поширилися мобільні телефони.


Ніхто навіть не уявляв, що в недалекому майбутньому ми зможемо обзавестися повноцінним комп’ютером в кишені, а тепер можна навіть заробляти на установці мобільних додатків.

Заробіток на ходьбі з додатком Go! це новий етап вдосконалення технологій.

Ця програма поки що перебуває на стадії тестування, але його розробники впевнені, що користуватися нею будуть багато людей. Напевно і ви б не відмовилися отримувати гроші за те, скільки зробили кроків.

Оплата кожного кроку з допомогою Go

В межах програми буде використовуватися окрема валюта під назвою Bitwalking. Планується виплачувати по 1 одиниці цієї валюти за 10 000 кроків.

Розробники з Великобританії ні на мить не сумніваються у своїй розробці, а витрачати Bitwalking можна буде в спеціальних магазинах.

Яким чином вони будуть рахувати кроки? Якщо ви не знали, то вже давно розроблені програми, здатні підраховувати таку дію. В основному вони використовуються в спортивних програмах, де вважаються калорії, ведуться тренування і так далі.

В деяких країнах вже можна спробувати заробити з Go!, при цьому їх список постійно оновлюється (Росія є):

Поки що складно говорити про те, наскільки це прибутковий спосіб заробітку, але додатковий прибуток він точно зможе приносити. За приблизними розрахунками, розробники вважають, що в менш розвинутих країнах (де люди ходять пішки набагато частіше), прибутковість складе близько 15$ в місяць.

Багато хто вважає, що розробники прогадали з запуском своєї валюти Bitwalking, так як це викликає деякі ризики. З іншого боку, це набагато зручніше при оплаті покупок і послуг прямо з програми.

Майже кожного цікавить, звідки будуть братися гроші для виплат. Зараз проект залучив понад 10 млн. доларів інвестицій.

Крім цього, ведуться переговори з виробниками спортивного одягу та взуття, іншими інвесторами і так далі. Не можна забувати і про те, що в додаток можна додати рекламу.

Таке додаток дійсно може зацікавити багато компаній, які погодяться брати до оплати Bitwalking.

Тільки уявіть, ви відправляєтеся в улюблену кав’ярню, а поки йдете, збирати необхідну суму для насолоди улюбленим напоєм. Вигода буде і для самих компаній, так як вони отримають гідну рекламу і клієнтів.

Якщо ви хочете спробувати встановити цей додаток і підзаробити, надсилайте заявки через офіційний сайт.

Яке майбутнє у цього додатка, сказати складно. У всякому разі, воно точно буде встановлено на багатьох пристроях.

Зараз з ним багато не заробиш, та й виводити кошти не вийде, тому користуйтеся альтернативними варіантами. Наприклад, використовуйте MintCoins для заробітку на Android, де виплачуються реальні гроші.