Заробіток на іграх і YouTube

Зміст

  • Улюблена справа + Youtube = прибуток
    • Ще один приклад успіху

Популярний відеохостинг YouTube приносить значну прибуток не тільки творцям цього проекту.

Величезна кількість людей заробляють за допомогою цього сервісу, причому не виконуючи складну роботу, а паралельно розважаючись. Як? Вони грають в ігри і записують відео, розміщуючи на своєму каналі і отримуючи прибуток з реклами.

Заробіток на іграх і YouTube дійсно може приносити значні суми? Звичайно, а прикладів цього досить багато. Відмінний приклад продемонстрував 17 річний Фред Пай, який близько 2 років веде власний канал, розміщуючи на ньому запису гри GTA V. За останній рік йому вдалося заробити 36 000$ (більше мільйона рублів).

Улюблена справа + Youtube = прибуток

Відеоролики Фреда збирають величезну кількість переглядів, як стверджує сам Пай, його ролики допомагають гравцям розбиратися у проходженні та навчитися різним фішках. Крім цього, перегляд відео є цікавим за рахунок його коментарів і міркувань. Як він заявляє, що йому складно поєднувати навчання з веденням каналу, але він намагається все встигнути.

Чому він вибрав саме цю гру? Тому що її появи чекали багато геймери, а після виходу вона отримала колосальну популярність. Він обрав актуальну гру і спочатку відкрив канал заради розваги, а коли помітив підвищений інтерес до роликів, почав активно їх записувати і допомагати гравцям в проходженні.

Ще один приклад успіху

Гра не обов’язково повинна бути новою, володіти хорошою графікою і так далі, головне щоб вона була популярною. Так, Джозефу Гарретту вдається отримувати хороші гроші з каналу, на якому він розміщує відео з гри Minecraft.

На сьогоднішній день вона є «модною», тому його канал зібрав майже 2 млн. передплатників, а ролики проглядаються мільйонами користувачів.

У кожного є шанс побудувати таку ж кар’єру, сидячи вдома і граючи в улюблену гру. Природно, від популярності гри буде прямо залежати ваша перспектива, тому намагайтеся використовувати самі останні розробки в ігровій сфері. Спробувати можна без вкладів, а враховуючи можливу прибуток, це обов’язково потрібно зробити.