Заробіток на інвестиції з компанією Maya Group

Зміст

 • Maya Group відгуки, чи можна їм довіряти?
 • Як заробити з Maya Group?
  • Скільки приносять інвестиції на Maya Group?
  • Заробіток з Maya Group на реферального системи

У користувачів інтернету є реальний шанс стати багатшими і для цього не обов’язково виконувати складну роботу. Є інвестиційні проекти, де до будь-якої суми додаються нулі з часом. Важливо бути уважним при виборі сайту, так як шахраїв зараз хоч греблю гати.


Заробіток на інвестиції з компанією Maya Group, це надійний і перевірений величезною кількістю користувачів варіант. Компанія зарекомендувала себе з позитивної сторони, а вкладаються гроші у вже існуючі і популярні проекти. Maya Group me точно не шахраї.

Maya Group відгуки, чи можна їм довіряти?

Ми вже розповідали про проекти, створених цією компанією. Найбільш популярні – LikesRock (накрутки в соціальних мережах) і Posting Blues (рекламні публікації в соціальних мережах). Обидва сайти працюють не перший рік, з них користувачі стабільно отримують виплати. Сам ними користуюся, ось моя виплата:

Щоб залучити інвестиції у розвиток своїх сервісів, вони вибрали систему крауд інвестування. У 2016 році вони запустили новий проект, щоб запропонувати вигідні вклади. З іншими проектами акаунти об’єднані, тому ви можете повторно не реєструватися на сайті. Більш того, об’єднується навіть баланс, тому можна заробити на легких завданнях і потім почати інвестувати.

Знайдіть хоч один аргументовану негативний відгук про Maya Group. Здебільшого, всі вони позитивні, тому що компанія відома і стабільна. Вона пропонує викуповувати частки від своїх проектів, кожна з них приносить щоденну пасивну прибуток.

Інвесторам віддають 10% від доходу проекту, в якому викуповуються частки. Також розробники планують запуск нових стартапів, можна буде вкластися в свіжі проекти. Відрахування до 10% від чистого прибутку розподіляються між власниками часток, величезні суми, тому це вигідно.

Як заробити з Maya Group?

Стати інвестором на Maya Group не складно. Щоб новачки не задавали багато питань і могли прямо зараз створити собі пасивний джерело прибутку, ми склали детальну інструкцію щодо інвестування:

 • Після входу в особистий кабінет (авторизації або реєстрації), необхідно поповнити баланс. Не так давно компанія збільшила кількість способів, система зарубіжна, тому більшість варіантів популярні на світовому рівні:
 • Щоб почати вкладати гроші, необхідно в розділі «Інвестиції» вибрати «Придбати частки»:
 • Коштують вони по 10 євро, але це тільки при покупці в компанії. Інші користувачі пропонують свої частки за більш високою вартістю. Тут труднощів не виникне, просто тиснеш кнопку «Купити» і все:
 • Не відходячи далеко від теми, в розділі інвестицій можна також вибрати пункт для продажу часток. Вони викуповуються компанією та іншими користувачами (виставляються на продаж тільки після 30 днів з моменту покупки):
 • Кожен день проводяться нарахування, необхідно набрати мінімальну суму для виводу (30 євро), щоб замовити виплату на одну з 3х платіжних систем:
 • Хотілося б ще звернути вашу увагу на те, що у інвесторів Maya Group є можливість зменшити мінімальну суму для виводу. Для цього необхідно запросити 20 рефералів:

  Про рефералів і заробіток на партнерській програмі ми розповімо окремо, це ще один прибутковий варіант. Тим більше, багато користувачі погоджуються вкладати гроші в таку популярну компанію.

  Скільки приносять інвестиції на Maya Group?

  Кожен день власники часток отримують прибуток (00:00 по центральному європейському часу). На головній сторінці (заходьте на неї з меню), знаходиться графік, який показує рівень прибутковості по одній частці. Сьогодні, 25 лютого, прибуток становить 0.154%:

  Це добова прибуток з інвестицій, якщо брати за місяць, то виходить 4.62% (дані постійно змінюються). Кількість інвесторів збільшується, але разом з цим зростає і прибуток проектів компанії Maya Group. На даний момент, розподіляються між вкладниками кошти, які надходять:

 • За оплату підписок на Posting Blues.
 • Купівлю VIP статусів на LikesRock.
 • Половина від винагород за виконані завдання на LikesRock.
 • Половина від винагород за розсилки в Posting Blues.
 • За оплату банерної реклами на сайтах.
 • Ніяких прихованих схем і невідомих джерел прибутку. Тут все зрозуміло, гроші інвестуються у великі, відомі, популярні, якісні проекти, вони приносять дохід, який розподіляється між інвесторами.

  Заробіток з Maya Group на реферального системи

  Нічого не потрібно вкладати, якщо використовувати сервіс в ролі партнера. Усі зареєстровані учасники отримують унікальні посилання, щоб залучати нових користувачів і заробляти до 31% відрахувань.

  Спочатку ви будете отримувати 20% від поповнення балансу і 5% від заробітку в системі (такі умови на всіх проектах Maya Group). Якщо залучите 10 рефералів, переходьте на 2 рівень і отримуєте +5% від депозитів. На третій рівень переходять після 20 залучення рефералів, це підвищує на 1% відрахування з поповнень:

  Шукайте інвесторів, як хочете, будь-які способи набору рефералів підходять для співпраці з компанією. Користувачам надаються промо матеріали і прості посилання, можете навіть розповісти про сервіс своїм реальним друзям.

  Інвестиції в Суперкопилка – більш прибутковий спосіб примножити свій капітал.

  Сьогодні Maya Group є однією з найбільш швидко розвиваючихся компаній в Рунеті (хоча вона іноземна). В неї легко, а головне безпечно вкладати гроші, так як такі «гіганти» закриваються вкрай рідко. Подивіться на докладені зусилля в розвиток і розробку їх проектів, самі зрозумієте, що розробникам можна вірити.