Заробіток на кліках і шахраї

Зміст

 • Як обманюють поштовики-лохотрони?
  • Ознаки якісного букса

Новачки не розглядають способи заробітку, пов’язані з інвестиціями або якимись складними нішами типу Форекса.


Вони хочуть почати з чогось простого, наприклад, заробітку в інтернеті на кліках. Поштовики надають таку можливість, однак і тут можна натрапити на лохотрони.

Заробіток на кліках і шахраї, так само як і в будь-якій іншій ніші, необхідно побоюватися обману. Нерідко в мережі мені попадається реклама букс, готових виплачувати аж до долара за клік. Хто в це може повірити? Тільки той, хто ніколи цим не займався, адже це очевидний розлучення.

Як обманюють поштовики-лохотрони?

Якщо пропонується щось надто вигідне, потрібно відразу навострить вуха. Шахраї підкрадаються звідусіль, навіть в соціальних мережах і на форумах, вірити всім підряд нерозумно.

Потрібно залишатися реалістом і розуміти, що замовлення на кліки створюються іншими людьми, далеко не дурними.

Хто ж захоче платити по долару за клік виконавцям, коли на кращих почтовиках для заробітку за такі дії можна виплачувати по центу.

Хтось скаже, вони просто не знають про їх існування або вони недостатньо досвідчені. Ну так, вони створили свої сайти, розібралися, як поставити на них рекламу, але не здогадуються про існування клікових спонсорів.

Тільки дурний повірить, що хтось з досвідчених користувачів навмисно буде розлучатися зі своїми грошима.

Якщо мова йде про клікових завданнях, то за них плата навряд чи буде вище цента (якщо немає додаткових вимог і не потрібно відкривати більше 3х сторінок). Якщо ж мова йде про серфінг і листах, де також клацають по посиланнях, то нормальна оплата в районі 7 копійок.

Враховуйте, що крім витрат на винагороди, рекламодавці віддають відсоток системі. Тому вони платять ще більше (в середньому поштовик забирає 25% від вартості замовлення, з них же йдуть відрахування реферерам).

Якщо ви вирішите заробляти на кліках, то вибирайте лідируючі букси, їх кілька десятків, все інше – мотлох.

Ознаки якісного букса

На кліках заробляють тільки новачки, шахраї на це розраховують. Тому, через букси часто рекламуються інвестиційні проекти, а в серфінгу показуються відверті лохотрони.

Навіть не реєструйтеся на кликовом спонсора, якщо:

 • Занадто завищені винагороди – підозріло високі суми виплат за кліки повинні викликати підозри. Ну ніяк не можуть платити рекламодавці більше 5 центів за кликовое завдання, і то в ньому буде багато додаткових умов і вимога зайти на купу сторінок.
 • Нав’язують платні послуги – купити рефералів, сплатити який-небудь VIP і отримувати більше завдань, відкривати пасивні джерела прибутку і так далі. Нормальні Сари цим не займаються. Зайдіть на Wmmail і подивіться на платні функції, вони лише додаткові, ними користуватися зовсім не обов’язково.
 • Висока концентрація реклами – власники шахрайських буксів роблять все, аби з їх сайту були зовнішні переходи. Вони ставлять спливаючі вікна, вимагають відвідати сайт при реєстрації, вході в аккаунт і так далі. Мабуть, це недостатньо серйозний ресурс, раз він змушує своїх клієнтів постійно дивитися рекламу.
 • Вмикайте мізки, коли заходите на якісь сайти. В ніші клікових спонсорів вже встановилися лідери, навіщо взагалі користуватися аналогами? Вони все одно не заплатять більше, як не крути, рекламодавці не дурні.

  Застосовуйте заробіток на рефоводстве, це кращий спосіб зробити поштовики прибутковими сайтами.

  Шахраї не упускають можливості обдурити довірливих користувачів, хоча й самі не отримують великий прибуток від їх кліків. Новачкам же варто побоюватися і чекати підступу звідусіль, шахраї використовують заробіток на кліках, так як він популярний серед новачків.