Заробіток на кліках з Wmmail

Зміст

  • Найпростіші завдання на Wmmail
    • Як виконувати кликовые завдання?

Всі новачки, що бажають вступити в ряди працівників інтернету, обов’язково повинні познайомитися з проектом Wmmail.


Ця система пропонує кілька варіантів для заробітку на дому. А одним з найвідоміших видів отримання прибутку, є заробіток на кліках, про який вже багато чули.

Заробіток на кліках з Wmmail надає можливість почати працювати в мережі, нічому не навчаючись. Навіть досвідчені користувачі продовжують виконувати завдання за кліки, щоб збирати невеликі винагороди, практично нічого не роблячи. Ви теж можете цим скористатися.

Найпростіші завдання на Wmmail

У клікових завданнях користувачам пропонується відвідувати сайти і робити на них переходи. Багато хто задається питанням, кому це потрібно і чому за таку роботу платять.

Все просто, коли ви переходите на сайт і натискаєте на рекламу, його власник одержує прибуток. Дохід не великий, але він ділиться ним з виконавцями завдань на почтовиках.

Як виконувати кликовые завдання?

Для початку вам потрібно зайти у відповідний розділ і відфільтрувати завдання:

Як правило, оплата за виконання цих завдань варіюється від 1 до 3 центів. Так, це небагато, зате ви будете швидко виконувати одне завдання за іншим, збираючи пристойну суму. Для прикладу ми вибрали одне із завдань з простими умовами:

Все, що потрібно зробити – це перейти всередині сайту на 3 сторінки, а також натиснути на рекламу від Google і теж зробити пару переходів усередині ресурсу. Паралельно з переходами потрібно збирати посилання для звіту.

Натискаємо на кнопку для виконання завдання і відразу повертаємося до його опису, щоб підтвердити виконання. Це потрібно зробити, щоб вставляти посилання:

Відкриється форма, а ви будете в ній збирати 6 посилань, про яких йдеться в описі. Як копіювати адреси сторінок, які ви напевно знаєте:

Після виконання умов завдання, що у звіті повинні бути зібрані всі необхідні посилання (3 зі сторінки сайту рекламодавця і 3 зі сторінки, на яку ви потрапили після переходу з реклами):

Цю інформацію вам потрібно відправити рекламодавцеві, для цього є спеціальна кнопка. Коли він перевірить, чи справді ви виконали переходи за вказаними сторінками, на ваш баланс надійде винагороду.

Чекати надходження коштів просто так не потрібно, за цей час ви встигнете виконати ще багато інших клікових завдань. З Wmmail можна виводити від 10 центів, тому цю суму обов’язково потрібно буде набрати на своєму балансі.

Менше години вам потрібно, щоб зібрати такі гроші, і ви зможете переконатися, що це цілком реальні заробітки, якими вже користується величезна аудиторія людей.