Заробіток на кредити з Webtransfer-finance

Зміст

 • Як працює Webtransfer-finance?
 • Як зробити перший внесок?
  • Як видавати кредити без вкладень?
   • Як швидко вийти на великий дохід?
   • Заробіток на рефералах з Webtransfer-finance

Постійний колообіг грошей в інтернеті, дозволяє безлічі людей вигідно вкладати свої заощадження.


Напевно ви вже знаєте, що сьогодні в інтернеті багато беруть кредити, а виплачують їх з урахуванням відсотків. Сервісів, через які ви можете видавати кредити, не так багато, тому в даній статті ми розповімо про одного з них.

Заробіток на кредити з Webtransfer-finance – це унікальна можливість вкласти свої гроші під відсотки, без будь-яких ризиків. Даний проект був створений для тих, кому терміново потрібні гроші і тих, хто готовий дати їх у борг. При цьому, ніяких посередників немає, а при бажанні знизити ризики, можна укладати угоди з залученням гаранта.

Як працює Webtransfer-finance?

Схема гранично проста, ви заходите на цей сайт, пройдіть авторизацію через будь-яку соціальну мережу та на вкладці «Вкласти», створюєте заявку на видачу кредиту. Яку суму ви надасте і під який відсоток вирішуйте самі, але треба пам’ятати, що за завищеною процентної ставки, клієнта буде знайти складніше:

Webtransfer-finance

Ось такий калькулятор ви будете спостерігати на сайті, а з його допомогою можна швидко розібратися, який профіт вас чекає. Як бачите, вклавши 50$ під 1.5%, вже через 10 днів ви отримаєте понад 53 доларів. Мало? Зате робити нічого не потрібно, і ризики повністю виключені.

Зверніть увагу, на зображенні стоїть галочка навпроти напису «Гарант», а це означає, що навіть якщо одержувач позики відмовиться його виплачувати, система гарантовано зробить поповнення вашого рахунку.

Як зробити перший внесок?

Щоб подавати заявки на видачу або отримання кредиту, вам потрібно верифікувати свій профіль. Це необхідно і для того, щоб ви могли виводити зароблені гроші. Процедура верифікації складається з декількох кроків.

Спочатку потрібно буде виконати перевірку мобільного телефону, а після цього вказати всі паспортні дані, адресу і платіжні дані – номери електронних гаманців.

На вибір пропонується безліч варіантів:

 • банківські картки;
 • QIWI;
 • PayPal;
 • Webmoney;
 • Яндекс.Гроші;
 • Perfect Money.

І безліч інших платіжних систем, з яких ви спочатку зможете поповнити свій рахунок, а потім за цими ж реквізитами замовляти виплати.

Як видавати кредити без вкладень?

З моменту реєстрації вносити депозит не потрібно. Новим учасникам видається по 50 доларів, щоб вони могли ознайомитися з системою. На ці гроші ви зможете провести одну або п’ять угод. Але це не єдиний варіант почати заробіток, без власних внесків. Вивести ці гроші неможливо, але їх можна направити на видачу кредитів.

Наприклад, ви створите пропозиція на кредит у 50$ під 1% на добу. Таким чином, через місяць на вашому балансі буде близько 65$ з яких 15$ (отриманих з відсотків) стають вашими. Потрібно буде провести кілька таких угод і набрати 50 доларів, щоб замовити виплату.

Як швидко вийти на великий дохід?

Поки ви будете набирати більшу суму для видачі позик – час витрачається даремно. Набагато ефективніше вкласти в систему 50$ і відразу отримати спеціальний кредит на вигідних умовах. Кредит на арбітраж, це відмінна можливість перейти на високий рівень продуктивності. Вам буде потрібно взяти спеціальний позику і вкласти його в розвиток:

Як бачите, максимальний розмір кредиту 3000$, але для цього потрібно зібрати на балансі 1000$. Ви можете отримати позику на суму в 3 рази перевищує ваш баланс. Система бере невеликий відсоток у 0.5%, а кошти не можна виводити, вони призначені для видачі кредитів.

Отримані від системи гроші відразу ж надсилайте на видачу кредитів строком на 27-29 днів, щоб встигнути повернути всю суму і своєчасно погасити заборгованість.

Заробіток на рефералах з Webtransfer-finance

Реферальна система тут 2х рівнева з відрахуваннями по 50 і 15 відсотків. Вираховується сума чистого прибутку запрошених людей (відсоток виплаченого кредиту). Користувачів можна залучати оюбыми способами, в тому числі і з клікових спонсорів Wmmail і Seosprint. А в розділі «Партнери» ви знайдете необхідні промо-матеріали.

Прибуток з рефералів можна поступово збільшувати, все залежить від того, на яку суму ви і ваші реферали видадуть кредитів. Коли цей показник перевищить позначку в 200 000$, ви почнете отримувати 75%. При цьому, адміністрація зробить перерахунок попередніх виплат і додатково виплатить вам гроші за нових умов.

Працювати з партнерською програмою Webtransfer-finance вигідно і перспективно. Збільшуючи відсоток відрахувань, ви ще й отримаєте шанс побудувати власний бізнес.

Для цього потрібно подати заявку на отримання статусу регіонального представника. На цьому етапі ви отримуєте можливість відкрити реальний офіс у своєму місті.

Серед витрат на відкриття офісу, організатори проекту встановлюють і заробітну плату керівника (вас) – 10 000 доларів. Ці гроші ви будете отримувати додатково до реферальним відрахувань.

Адміністрація Webtransfer-finance готова взяти на себе всі необхідні витрати, щоб ви відкрили офіс. Єдина вимога – ви повинні будете працювати під їх брендом, і використовувати вивіску з їх логотипом. Відмінна Перспектива, але до цього доведеться довго йти, тому починайте з малого – вибудовуючи широку реферальну мережу.

Немає нічого простіше, ніж вкласти гроші під відсотки видачу кредитів, тим більше що на Webtransfer-finance передбачена захист від шахраїв. Навіть якщо ви не захочете вкладати гроші, обов’язково додайте цю систему в закладки, адже вона може вам знадобитися для отримання віртуальних грошей в кредит.