Заробіток на кредити з YOXA

Зміст

 • Як заробити на YOXA?
  • Як видати кредит на YOXA?
  • Партнерська програма YOXA

Видача кредитів в інтернеті, це ще одна прибуткова ніша, в якій можна добре заробляти.


Якщо у вас є гроші і поки вони вам терміново не потрібні, просто дайте їх у кредит іншій людині під відсотки. Щоб вам гарантовано повернули гроші, досить скористатися спеціалізованими сервісами.

Заробіток на кредити з YOXA пропонується всім бажаючим. На цьому сайті навіть реєструватися не обов’язково, так як можна увійти за допомогою соціальних мереж.

Зовні він сильно нагадує Webtransfer, так і за схемою заробітку нічим не відрізняється. Зараз тут зареєстровано майже півмільйона учасників, а сума операцій наближається до 22 млн. доларів.

Як заробити на YOXA?

Щоб відкрити для себе всі можливості даного сервісу, вам потрібно пройти верифікацію. Коли ви авторізуетесь через соціальні мережі, відразу заходите в розділ верифікації і уявляйте необхідні документи:

 • скан паспорта (прописка і сторінка з фото);
 • фото з паспортом в руках;
 • довідка про місце проживання;
 • квитанція про оплату комунальних послуг.

Поки ви не пройдете цю перевірку, для вас будуть закриті функції отримання та видачі кредитів. Пройти її не складно, а перевіряються документи швидко.

Як видати кредит на YOXA?

Коли ваші дані пройдуть перевірку, вирушайте в розділ поповнення і вносите на баланс кошти. Для цього пропонується багато різних способів:

Мінімальна сума кредиту становить 10$, тому поповнюйте рахунок на велику суму. Після внесення депозиту вирушайте на вкладку «Вкласти» та заповніть форму.

Вам буде потрібно вказати суму, вибрати рахунок, вибрати термін повернення і відсоток по кредиту, онлайн калькулятор одразу все розраховує:

При видачі позики, обов’язково використовуйте функцію «Хедж». Від вашої прибутку буде списуватися 50% у загальний резерв.

Він необхідний для того, щоб виплачувати гроші інвесторам, які зіткнулися з шахраями. Простіше кажучи, якщо вам не захочуть повертати кредит, адміністрація самостійно переведе гроші.

Завжди використовуйте функцію хедж, так як ризики зіткнутися з шахраями занадто високі.

Проект YOXA пропонує кілька додаткових інструментів, про які ви повинні знати. На біржі можна подивитися доступні заявки на подачу і видачу кредитів.

Арбітраж – надається позика під невеликий відсоток, щоб можна було видавати кредити. За рахунок зібраної прибутку, ви будете виплачувати арбітражний кредит.

Партнерська програма YOXA

З даним проектом можна заробляти на рефералах. В розділі «Промо» пропонується кілька видів банерів і звичайне посилання. Залучати людей можна різними способами, а відсоток відрахувань залежить від статусу партнера:

 • Консультант – отримує 50% від профіту з угод залучених клієнтів (5% з рефералів другого рівня).
 • Фінансовий консультант – статус видається, якщо команда рефералів видає кредитів на суму понад 30 000$. З другого рівня відсоток не змінюється, а з першого приходить вже 60%.
 • Фінансовий радник – даний статус ви отримаєте, коли загальна сума виданих кредитів рефералами перевищить 100 000$. По 5% приходить з другого рівня та за 65% від першого рівня. Також, з таким статусом ви отримаєте право на участь в акціях споживчої мережі.
 • Директор з розвитку – отримавши цей статус, ви будете консультувати клієнтів з різних питань. Видається він тільки тим, чия команда видала кредитів на суму понад 500 000$. За відсотками зміни тільки для першого рівня – підвищується до 70%.
 • Навіть якщо ви вирішите заробляти на кредитах, не відмовляйтеся від використання партнерської програми. Це відмінно доповнить вашу прибуток, а запрошувати людей можна будь-якими способами.

  До того ж, даний спосіб допомагає швидше набрати мінімум для виводу 50$, які можна переводити на Payeer і Perfect Money:

  Гроші приходять, проект чесний. Якщо ви хочете отримувати максимум пасивного прибутку, надавайте кредити в 1000$ на 60 днів. Це максимальні терміни і суми, хоча ви можете створити відразу кілька заявок, як це роблять професіонали.

  Зараз YOXA продовжує розвиватися і виплачувати гроші своїм клієнтам. Проект відмінний, а крім нього я використовую багато інших інвестиційних систем.

  Наприклад, гру Taxi Money, яка кожен день приносить мені понад 10 000 рублів. Звичайно, довелося добре вкластися і активно запрошувати людей в проект, зате тепер, нічого не роблячи, я отримую величезний дохід.