Заробіток на мережевому маркетингу

Зміст

  • Мережевий маркетинг це вигідно?
    • Віртуальний мережевий маркетинг

Вираз мережевий маркетинг, відразу ж викликає підозри у більшості користувачів інтернету.


Сьогодні, активно рекламуються різні піраміди, а їх організатори заявляють, що можна розбагатіти нічого не роблячи і вклавши невеликі гроші. Звичайно, лохотрони тут зустрічаються часто, але отримувати прибуток від цього все ж можна.

Заробіток на мережевому маркетингу – це не обов’язково вступ в піраміду, багато компанії, таким чином, залучають розповсюджувачів їх товарів. Найчастіше такі умови зустрічаються в популярних брендів косметики.
Про одному з таких варіантів ми розповідали у статті Заробіток в інтернеті з AVON.

Мережевий маркетинг це вигідно?

Немає жодних сумнівів, що мережевий маркетинг – це прибутковий вид діяльності. Якщо ви зможете не тільки поширювати інформацію про товари і послуги, але і залучати інших людей, бажаючих заробляти гроші, ваші прибутки будуть тільки збільшуватися.

Ну а якщо вдасться набрати серйозну мережу під собою, можна буде забути про роботу, так як прибуток буде приходити пасивно.

Знайти компанії, які пропонують роботу по мережевому маркетингу не так просто. Крім цього, дана процедура займає багато часу. Доведеться їхати в офіси, складати договори, зустрічатися з людьми і так далі. Саме тому, багато користувачі вирішують використовувати мережевий маркетинг в інтернеті.

Віртуальний мережевий маркетинг

Сучасний інтернет переповнений різними сайтами, на яких пропонується стати учасником пірамід. На жаль, їх основна частка створюється шахраями, але є й такі системи, які працюють вже кілька років і з них чесно виплачуються гроші:

1. Golden Birds. Оригінальний підхід до запуску МЛМ бізнесу придумали розробники даного проекту.

Проект Golden Birds – це інвестиційна гра, де кожен зареєстрований учасник отримує можливість купити птахів і збирати яйця, які вони несуть. Після збору яєць, вони обмінюються на реальні гроші і виводяться на електронні гаманці. Головна перевага проекту полягає в безліч бонусів, які допомагають вкладати маленькі суми.

2. Taxi Money. Ще одна оригінальна піраміда, виконана під виглядом гри.

Після реєстрації учасникам пропонується придбати транспортні засоби, які будуть виконувати функції таксі і заробляти гроші. Звичайно, все це відбувається віртуально, і вам нічого робити не доведеться. На вибір пропонується кілька автомобілів, а чим більше грошей ви вкладете, тим вище будуть ваші щоденні відрахування.

3. Rosen Rings (проект закритий). А ось це вже повноцінна піраміда, яка була реалізована на одній із зарубіжних схем.

Ця схема розподілу грошей між учасниками вже довела, що отримання прибутку цілком реально і продовжує існувати 12 років. На відміну від безлічі аналогічних проектів, тут кожен учасник може будувати невеликі матриці з залучених користувачів і доходи обмежуються.

Мережевий маркетинг, на думку багатьох людей здатний принести прибуток тільки тим, хто відкриває піраміди. Насправді, шанси отримання прибутку є у всіх і якщо ви скористаєтесь перевіреним проектом, переживати за виведення коштів вам не доведеться.