Заробіток на перегляді оголошень

Зміст

 • Дивись оголошення і заробляй на Probux
  • Реферальна програма на Probux
   • Як вивести гроші з Probux?

Кожен раз при відвідуванні інтернету, всім нам доводиться спостерігати рекламу.


Погодьтеся, було б непогано отримувати гроші, за її перегляд, а це цілком реально, адже створені спеціальні сервіси, в яких це доступно. Однією з них є проект Probux, на якому лише за вчорашній день зареєструвалося понад 8000 користувачів.

Заробіток на перегляді оголошень відноситься до розряду найпростішої роботи в мережі. Після стандартної реєстрації в сервісі, ви зможете відразу ж перейти до списку оголошень, відкривати їх і отримувати за це гроші. Інтерфейс на Probux простий, тому довго розбиратися у всьому не доведеться.

Дивись оголошення і заробляй на Probux

Кількість користувачів цього сервісу постійно збільшується, що не дивно, так як він володіє масою переваг:

 • найлегший спосіб заробітку;
 • стабільні виплати;
 • доступ до корисної форуму;
 • чуйна тех. підтримка;
 • гарантія надходження оголошень кожен день;
 • миттєвий вивід коштів.

Щоб приступити до перегляду оголошень, пройдіть реєстрацію і вирушайте в розділ View Ads, де буде знаходитися декілька блоків:

заработок на Probux

У правому нижньому кутку ви можете бачити суму, яку отримаєте за перегляд оголошення. Вибираєте будь-який блок, і відкривається нова вкладка, де вам потрібно дочекатися, поки пройде шкала:

Як тільки відбудеться повне завантаження, на її місці з’явиться інформація про зарахування коштів на ваш баланс:

Всього кілька секунд необхідно витратити, щоб строчка повністю завантажилося. Після цього, ви можете закривати вкладку і переглядати інші оголошення.

Коли ви подивіться всі доступні оголошення, пробуйте випробувати свою удачу в розділі ProGrid. Там, вам буде представлена картинка з безлічі клітин, а натискаючи на них, відкриваються сайти. За їх перегляд ви можете отримати 5$, це головний приз.

Але найчастіше випадають додаткові можливості взяти участь у розіграші:

За великим рахунком, це звичайний серфінг сайтів, в якому вам може пощастити, і ви станете володарем гідної оплати з перегляду сайту.

Реферальна програма на Probux

Ви можете залучати нових учасників в цю систему і отримувати за рахунок цього пасивну прибуток. Якщо у вас немає джерел трафіку, рефералів можна орендувати, передбачено декілька пакетів:

За оренду 100 рефералів в місяць, ви заплатите 20$. Система надає в оренду тільки тих користувачів, які проявляють активність. Чи окупляться витрати? Це можна дізнатися в спеціальному калькуляторі, який знаходиться в розділі FAQ:

Як бачите, можна отримати хороший профіт від своїх вкладів, але далеко не кожен реферал буде постійно переглядати сайти в серфінгу, тому, прибуток обов’язково буде нижче.

Як вивести гроші з Probux?

Спочатку вам потрібно зайти в дані свого профілю, де є рядки для зазначення номерів гаманців:

Як бачите, доступний висновок на Paypal, Payza і Neteller. Вкажіть будь-який рахунок, а після цього, ви зможете легко замовляти миттєві висновки. Мінімальна сума становить 5$.

Отримувати прибуток з Probux цілком реально, а щоб швидше набрати мінімалку, використовуйте додаткові завдання і встановлюйте мобільні додатки. Найголовніше, що в цій системі активно реєструються рекламодавці, це забезпечує постійний приріст нових оголошень і завдань.