Заробіток на перепродажі статей

Зміст

  • Перепродаж статей як вид бізнесу в мережі
    • Де купувати статті?
    • Де продавати статті?

Перепродаж чого-небудь, це один з найпопулярніших видів заробітку в інтернеті. Природно, торгувати електронними товарами через мережу, набагато простіше, ніж використовувати реальні товари. До одного з видів електронних товарів можна віднести і контент для наповнення сайтів.


Заробіток на перепродажі статей – це відмінна можливість отримати масу грошових коштів з мінімальними витратами зусиль. Є два важливих моменти, які ви повинні врахувати, по-перше, вам потрібен стартовий капітал, а по-друге, на реалізацію статей потрібно буде витратити багато часу.

Перепродаж статей як вид бізнесу в мережі

В більшій мірі цей вид заробітку підходить тим, хто вже має досвід у сфері копірайтингу. Наприклад, блогери та копірайтери можуть почати перепродаж статей набагато ефективніше і швидше, за рахунок деякого досвіду.

Де купувати статті?

Для початку потрібно визначитися з джерелом статей. Дешевий контент знайти не так просто, а ще й треба, щоб він був якісний, в іншому випадку, до ваших матеріалів просто не буде проявлятися досить уваги.

Відмінний джерело статей ви можете відкрити для себе після реєстрації на Wmmail.

Крім того, що з недавнього часу на цьому поштовику з’явилася біржа статей, можна отримувати статті через завдання. За порівняно не великі гроші ви можете отримати величезну кількість завдань, які можна буде продати набагато дорожче.

Також як і на Wmmail, через завдання можна отримати статті на Seosprint, цей поштовик не менш популярний і для доказу того, що ви дійсно можете отримати багато статей з мінімальними вкладеннями, представляємо вам приклад одного з завдань:

Зверніть увагу, всього по 7 рублів за статтю, цей користувач придбав понад 1225 статей і враховуючи кількість символів, кожну з них він міг продати на біржі не менше ніж за 50 рублів (25/1000 символів). Тепер уявіть, які гроші на цьому можна заробити.

Навіть якщо вкласти 1000 рублів і купувати статті за 10 рублів, то ви отримаєте 100 статей, які можна як мінімум продати за 5000 рублів. Профіт відмінний, але варто пам’ятати, що для продажу статей вам потрібно багато часу, так як деякі матеріали місяцями можуть «пролежати» на біржі.

Чи можна десь ще шукати авторів? Звичайно, на біржах фріланса і копірайтингу починають працювати величезна кількість новачків, які будуть раді попрацювати за низьку плату. Не забувайте, що кожен текст вам потрібно перевіряти самостійно, а також вносити в нього деякі поправки, щоб збільшити якість. На це йде досить багато часу, але воно того варто.

Де продавати статті?

У статті Заробіток на Advego ми описували найпопулярнішу біржу контенту, на якій мінімальна оплата за 1000 символів – 80 центів (понад 25 рублів). Зараз на цій біржі зареєстровано більше мільйона користувачів, а це відмінний показник, який обов’язково вплине на швидкість продажу матеріалів.

Крім цієї біржі, ви можете викласти куплені статті на Etxt і TextSale, це теж досить популярні біржі, з відмінною швидкістю продажу. Продавати статті на кількох біржах не рекомендується, щоб уникнути проблем із-за можливих подвійних продажів. Вибирайте одну з них і починайте заробляти гроші.

Безпечно вкладати гроші в інтернеті можна, і чим вступати в піраміди або ризикувати в букмекерських конторах або використовуючи бінарні опціони, краще докласти трохи власних зусиль і реально виділити прибуток.