Заробіток на пошуку інформації

Пошуковим системам доводиться щодня обробляти мільярди запитів, але користувачі не завжди знаходять якісні відповіді.


Справа в тому, що в мережі є багато сміття, а деякі питання ще не ставилося взагалі. Якщо ви вмієте вишукувати в інтернеті потрібні дані, то у вас є можливість на цьому заробити.

Заробіток на пошуку інформації в інтернеті вже давно доступний, так як з’явився унікальний сервіс Genon.

На ньому одні користувачі задають питання, а інші на них відповідають. Після публікації якісного відповіді, адміністрація нагороджує автора за кожен перегляд сторінки з його записом.

Як заробити на пошуку?

Головна перевага цієї системи полягає в тому, що не обов’язково публікувати унікальні тексти.

Ви можете просто знайти дані на якому-небудь сайті, додати їх в свій відповідь і обов’язково вказати посилання на джерело. За обсягом витрачається часу, виходить набагато швидше і зручніше.

За схожою схемою працює сайт Велике питання, тільки там платять трохи менше і відповіді потрібно писати самостійно.

На сайті Genon публікуються найрізноманітніші питання. Звичайні користувачі задають їх, якщо не можуть знайти відповідь в мережі:

Ви будете одночасно допомагати їм, і заробляти гроші. З кожної тисячі переглядів, вам буде нараховуватися по 30 рублів на внутрішній баланс. Вивести їх можна на Яндекс.Гроші, Webmoney або рахунок телефону, при досягненні 150 рублів.

Зібрати таку суму не складно, якщо добре постаратися. Сама публікація відповідей гранично проста, вибираєте будь-яке питання з списку (після реєстрації) та через спеціальну форму додаєте відповідь:

Редактор почасти схожий на звичайний Word. Намагайтеся публікувати повноцінні відповіді, вставляти в них різні виноски, списки і так далі. Нічого не скорочуйте, висловлюйте текст розгорнуто, щоб він повністю відповідав на питання. Не забувайте вказувати джерела, з яких берете дані:

Деякі навіть спеціально користуються цим сервісом, щоб роЗміст ити посилання на свої ресурси, це вже окрема тема. Щоб заробляти хороші гроші і збирати купу переглядів, перевіряйте популярність питань через WordStat:

Це статистика запитів в Яндексі, просто введіть питання і побачите, як часто люди цікавляться темою. Слова, які побачите в списку, обов’язково використовуйте при складанні відповідей, це допоможе просунути сторінку на високі позиції видачі, відповідно і збільшити обсяг переглядів.

Коли напишіть 50 відповідей, зможете подати заявку, щоб стати редактором. Будете перевіряти коментарі до питань, і отримувати за це окрему винагороду.

У кожного з нас є певні знання, їх можна застосовувати для віддаленої роботи. Заробіток на пошуку, лише один з варіантів застосування навичок.

Діліться досвідом і заробляйте будь-якими іншими способами, зараз в інтернеті не тільки престижно працювати, але і дуже прибутково.