Заробіток на постінгу з Wmmail

Створення коментарів і написання відгуків теж можна перетворити на стабільну роботу.


Є багато різних систем, через які замовляють накрутку таких постів, а даний вид заробітку навіть отримав окрему назву – постинг. Кожен новачок може цим зайнятися і отримувати легкі гроші, сидячи за комп’ютером.

Коли ми розповідали нашим читачам про заробіток на постінгу в інтернеті, однією з представлених систем був виділений проект Wmmail. На цьому кликовом спонсора є багато різних завдань, частина з яких пов’язані з написанням коментарів в блогах і записів на різних форумах.

Пиши пости і заробляй

Заробіток на постінгу з Wmmail підходить всім, достатньо лише розібратися, як виконувати завдання такого типу. Якщо ви готові працювати в цьому напрямку, для початку реєструйтеся на поштовику і переходьте до завдань, застосовуючи фільтрацію:

По заголовкам завдань, представлених на зображенні, ви вже можете розібратися, за що вам будуть платити гроші. Наприклад, розкручується інтернет-магазин та його власникові потрібні позитивні відгуки або при розкручуванні форуму потрібно багато тем і коментарів.

Через Wmmail замовляються такі послуги, а ви можете виконувати роботу і отримувати прибуток.

Для прикладу ми відкрили одне з завдань по постинг на Wmmail. Як бачите, виконавцю потрібно зайти на сайт (відкриється після натискання кнопки), зробити 4 переходу, а після цього написати пару речень в якості коментаря.

Умови прості, тому оплата невелика. Якщо ви хочете отримувати більшу оплату за роботу, то шукайте інші завдання.

Тут представлено більше дороге завдання з оплатою 50 центів, де потрібно написати відгук. Скласти близько 5 пропозицій з описом будь-яких магазинів нескладно, а якщо написати, хоча б 4 відкликання, пара доларів вже будуть у вашій кишені.

Робота в якості постера вас зацікавила? Тоді обов’язково реєструйтеся не тільки на Wmmail, але і на Advego. Ця біржа копірайтингу теж наповнена різними завданнями з наповненням форумів і коментарів в блогах, причому оплата тут набагато вище. За виконане завдання ви можете отримати кілька доларів.