Заробіток на питаннях і відповідях

Зміст

  • Цікавий заробіток на Bolshoyvopros
    • Особливості роботи Великого питання

Задаючи питання або відповідаючи на них в інтернеті, кожен користувач приносить користь в розвитку майданчика, на якому публікується інформація.


Чим більше сторінок сайту і чим вони вище в пошуковій видачі, тим більше відвідувачів, а відповідно і вищі доходи від реклами.

Про це знають всі досвідчені працівники інтернету, але новачки навіть не здогадуються, що їхня відповідь на якому-небудь форумі, здатний приносити гроші.

Система Великий вирішила Питання нестандартним шляхом залучати користувачів на свій сайт, вони готові ділитися заробленими з реклами грошима, зі всіма авторами запитань і відповідей.

Цікавий заробіток на Bolshoyvopros

Після реєстрації на цьому сайті, у вас з’явиться можливість писати скільки завгодно запитань і відповідей, за які платять гроші. Ні, за сам текст вам ніхто не заплатить, але кожен перегляд сторінки з питаннями і відповідями, приносить прибуток.

Організатори Великого питання, розміщують рекламу на сторінках сайту і отримують прибуток з кожного її перегляду. Якщо ваше питання приверне багато відвідувачів, то дохід буде гідним. Також, хороша прибуток чекає всіх, хто буде давати повні і розгорнені відповіді.

Особливості роботи Великого питання

Схему розподілу прибутку ми вам пояснили, тепер детально розглянемо, якими особливостями володіє заробіток на питаннях і відповідях.

Кожна 1000 переглядів сторінки з питанням, приносить 35 кредитів (валюта Bolshoyvopros). У всіх зареєстрованих користувачів є свій кредитний рахунок, на який надходять гроші за різні дії.

Сума кредитів, отриманих за перегляди, розподіляється між кількома учасниками:

  • 10% автору теми з питанням;
  • не менше 20% учаснику, де кращий відповідь;
  • 70% розподіляються між іншими авторами якісних відповідей.

Переводити кредити можна в рублі, які виводяться на Webmoney. Для цього, вам потрібно буде набрати не менше 50 кредитів. Курс обміну залежить від того, який у вас буде рейтинг у системі:

Після подачі заявки на виведення коштів, протягом 30 днів, гроші переводяться на ваш електронний гаманець.

Які доходи очікувати?

Конкретні суми назвати неможливо, так як все залежить від вашої активності і грамотності складається інформації. Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в оптимізації, то повинні розуміти, що якісно складений питання може вийти на високі позиції в пошуку і в такому разі отримає більше переглядів.

Кожне питання може отримувати десятки тисяч переглядів, а уявіть, якщо ви написали сотню запитань і відповідей, тоді прибуток буде серйозною. До речі, питання можна задавати будь-які, ніяких обмежень:

Bolshoyvopros

Використання проекту Bolshoyvopros – це не тільки можливість заробітку, але і приємне спілкування. Аудиторія даного сайту вже величезна, тому ви можете не просто писати відповіді і запитання, а підтримувати повноцінне спілкування з іншими людьми.