Заробіток на сайті фанатів

Зміст

 • Власний сайт фанатів, як його зробити?
  • Як заробити на сайті фанатів?

Успіху домагаються ті, хто до нього прагне і хоч щось робить для досягнення серйозних результатів.


В інтернеті фінансового успіху можна досягти різними способами, а самий кращий варіант – це розробка власного ресурсу. Скептики скажуть «Так вже все придумали», все так не всі, у всіх нішах можна вийти в лідери при великому бажанні.

Заробіток на сайті фанатів – відмінна ідея, особливо для тих, хто серйозно чимось захоплюється.

Фанати можуть бути не тільки у спортивних команд, наприклад, є шанувальники онлайн стратегій або фанати певної гри (World Of Tanks). Приклади можна наводити до безкінечності, напевно і у вас є свої ідеї з цього приводу.

Власний сайт фанатів, як його зробити?

Для новачків питання про створення сайту стає серйозним бар’єром. Насправді, в цьому немає нічого складного.

Навіщо фанатам сайт з якимось функціоналом? Можна створити простий інформаційний ресурс. Саме для цього ми написали статтю, як створити блог, в якому ви знайдете всю необхідну інформацію.

Гроші для розробки майданчика не обов’язкові, на безкоштовних конструкторів можна за пару годин запустити новий проект. З наповненням у вас теж не повинно виникнути проблем, якщо ви дійсно є фанатом обраної тематики.

Наприклад, якщо ви вирішите зробити сайт для шанувальників Lineage 2, зможете написати безліч статей про цю гру, наприклад:

 • на яких серверах краще грати;
 • як краще розвиватися;
 • які герої підходять для певних стратегій;
 • де добувається більше ресурсів;
 • про заробіток на Lineage 2;
 • поради по захопленню кланів;
 • опис ігрового шмоту;
 • як створити свій клан.

Загалом, придумати можна все що завгодно, головне, щоб інформація була корисною для гравців. Якщо є гроші, можна купити «пачку» готових статей на біржах копірайтингу (Advego і Etxt).

Постарайтеся наповнити свій ресурс як можна великою кількістю матеріалів, це допоможе залучити цільову аудиторію, а коли відвідуваність підніметься, можна приступати до монетизації сайту.

Як заробити на сайті фанатів?

Все залежить від того, хто стане вашою цільовою аудиторією. Наприклад, якщо ви створюєте сайт фанатів спартака, футболу, баскетболу (все що пов’язане зі спортом), є сенс використовувати букмекерські контори.

Ви будете залучати людей, щоб вони робили ставки на спорт, а компанія буде ділитися з вами грошима, які вводять в систему користувачі.

Зовсім по-іншому потрібно монетизувати сайти фанатів комп’ютерних ігор. Можна пошукати партнерські програми, під певні ігри. Також, можна залучати користувачів в такі системи як WASD, де можна заробляти ігрову валюту. Збирайте якомога більше рефералів і отримуйте пасивний дохід.

А взагалі, фанатські сайти можна монетизувати і загальними способами. Наприклад, встановити контекстну рекламу, продавати рекламні блоки прямим рекламодавцям, продавати посилання, тізерна монетизація сайту.

Найголовніше, щоб проект отримував багато відвідувань, а для цього його потрібно розкручувати і активно наповнювати.

Якщо ви приступите до створення сайту прямо зараз і будете активно над ним працювати, вже через кілька місяців він почне приносити дохід. Продовжуйте супровід, щоб прибуток продовжувала збільшуватися.

Зовсім не обов’язково створювати сайт фанатів футбольного клубу, включайте фантазію, сайт старих фанатів, сайт фанатів Дом2, сайт шанувальників Айфонів, сайт шанувальників Висоцького.

Чого тільки не придумаєш, головне не забувати про власні інтереси, адже вам доведеться працювати над наповненням і спілкуватися з цільовою аудиторією, а якщо ви самі не є фанатом вибраного об’єкта, то нічого не вийде.