Заробіток на Seoswist

Коли людям не вистачає грошей, вони починають шукати додаткові способи заробітку, а це більш вдалий варіант, ніж скорочення витрат і відмова від чого-небудь.


Інтернет надає реальну можливість підробки, причому є такі способи, які не вимагають стабільної роботи, вкладень і якихось навичок.

Заробіток на поштовику Seoswist, це одна з можливостей для початківців користувачів інтернету.

На цьому сайті (як і на Wmmail або Seosprint), можна заробляти на відвідуванні сайтів або виконанні невеликих завдань. Незважаючи на те, що інтерфейс даного кликового спонсора інтуїтивно зрозумілий, зараз ми пояснимо, як на ньому заробляти.

Як заробити гроші в Seoswist?

Після переходу на сайт проходите реєстрацію та активуйте профіль, для цього вам потрібно ввести код в налаштуваннях, який прийде на пошту. Створений і підтверджений аккаунт можна відразу використовувати для заробітку.

Простіше всього використовувати серфінг, де потрібно відвідувати сайти і пробути на них певний проміжок часу:

Крім класичного серфінгу на Seoswist є серфінг +, але доступ до нього отримують лише ті, хто замовляв рекламу в серфінгу за останні 48 годин. Але такими способами великих грошей не заробити, тому потрібно розглядати інші варіанти.

Як варіант, ви можете проходити тести. У них вимагається відповісти на питання, після перегляду певного сайту.

Найприбутковішим способом заробітку на Seoswist залишається виконання завдань. На вибір пропонується безліч різних доручень від рекламодавців. У списку з завданнями ви самі можете вибрати, що вам робити:

Крім кліків і встановлення мобільних додатків, у завданнях потрібно проходити реєстрацію, вступати в групи Вконтакте, коментувати різні посади, створювати теми на форумах і багато іншого. При відкритті завдання подається його опис і вказується, що потрібно для підтвердження:

У цьому прикладі потрібно зареєструватися та надіслати рекламодавцеві логін, щоб він переконався, що ви виконали його завдання. Все просто, а за добу ви можете зробити скільки завгодно таких завдань.

Щоб у вас було якомога більше завдань, і ви могли вибирати підходящі, реєструйтеся на Wmmail і Seosprint. Це найвідоміші поштовики, де багато прибуткових завдань.

Який би спосіб ви не вибрали для себе, заробити у вас точно вийде. Ну а всі зібрані гроші ви зможете перевести на Webmoney, Яндекс.Гроші або QIWI.

Робота з поштовиками вже використовується багатьма людьми, але щоб отримувати пристойний дохід від завдань, необхідно шукати найвигідніші пропозиції. Саме тому варто зареєструватися та на інших почтовиках, приміром, Seolast або Rubserf. Чим більше ви використовуєте сервісів, тим ширше стане вибір відповідних завдань.