Заробіток на спілкуванні з іноземцями

Зміст

  • Прибуткові чати з іноземцями
    • Як привернути до себе увагу?
    • Скільки приносить заробіток на спілкуванні в чаті з іноземцями?

Симпатичні та привабливі дівчата можуть отримувати в інтернеті величезні гроші за спілкування у відео чатах.


Спосіб заробітку цікавий, саме тому в мережі про це написано багато статей. Як і в будь-якій іншій ніші, тут вигідно виходити за географічні межі своєї країни, так як в буржунете крутяться зовсім інші гроші.

Заробіток на спілкуванні з іноземцями підійде сміливим спокусницям, які знають, чого хочуть чоловіки і вміє продемонструвати всі свої принади.

Роздягатися перед камерою ніхто не змушує, є й інші методи привернути до себе увагу, але еротичний підтекст у трансляціях повинен бути обов’язково.

Прибуткові чати з іноземцями

Можна спробувати пошукати зарубіжних користувачів, охочих поспілкуватися з російською красунею через соціальні мережі чи форуми. На це йде купа часу, а найважче домовитися про оплату. Жодна із сторін не може дати гарантії, що є головною проблемою.

Тому краще використовувати спеціальні сайти. Дівчатам з Росії ми рекомендуємо вам реєструватися на BongaCams, так як там найбільше іноземців. Тисячі дівчат вже тут зареєстровані, можете зайти і подивитися їх трансляції:

Кожна модель сама вирішує, які рамки встановлювати і скільки часу проводити в чаті.

Крім цього, в налаштуваннях вони відключають Росію і країни пострадянського простору, щоб не зустріти знайомих. Хоча багато хто не обмежуються настільки, блокуючи лише кілька міст, щоб не втрачати велику аудиторію потенційних клієнтів.

Для старту жодні вкладення і особливі навички не потрібні. Вмикай камеру і починай показувати шоу. Чим цікавіше воно буде, тим частіше будуть запрошення в приватний чат, а це основний заробіток моделей.

Як привернути до себе увагу?

Виділитися на тлі інших моделей не так просто, дівчата придумують щось цікаве і на їх трансляції заходять іноземці натовпами.

Не завжди вони просять роздягнутися або показати інтимні частини тіла. Деяким просто хочеться поспілкуватися або навіть висловитися. Зарубіжні глядачі в цьому плані набагато цікавіше.

Якщо ж ви налаштовані серйозно і хочете домогтися популярності в певних колах, використовуйте секрети успішних вебкам моделей.

Є дівчата, які не перший рік працюють в цій ніші і завоювали непогану популярність у відео чатах. Їм вже не доводиться довго сидіти в загальному чаті, вони практично відразу переходять в приват.

Виглядати потрібно привабливо, використовувати якісну камеру, влаштовувати цікаві шоу і постійно вигадувати щось нове. Приміром, одна модель проводить ігри в своїх трансляціях, роздягаючись, тільки в тому випадку, якщо збирає необхідну суму.

Доведеться і вам що-небудь робити, щоб виділятися з сірої маси. Включайте фантазію і не забувайте, що чоловікам більше подобаються милі і не вульгарні дівчини. Американці воліють скромних струнких моделей.

Скільки приносить заробіток на спілкуванні в чаті з іноземцями?

На цю тему у нас є окрема стаття – скільки грошей заробляють веб моделі Bongacams і Рунетки.

Якщо говорити в загальному, то починаюча модель щомісяця може отримувати від 500$. Більш досвідчені дівчата заробляють в рази більше, але для цього їм доводиться працювати по кілька годин на добу.

Від усього, що глядачі будуть платити вам під час приватного чату, система віддає половину. Занадто великий відсоток? Зате тут можна цілодобово безперервно отримувати прибуток і, гарантовано отримувати виплати кількома способами:

Відгуки моделей сильно відрізняються, комусь не вдається зібрати навіть 100$, але це скоріше їх особиста проблема.

Навіть якщо сидіти в загальному чаті і не роздягатися, а просто спілкуватися, можна розраховувати на подарунки клієнтів. Але краще заманювати їх привати, так як там кожна хвилина оплачується окремо.

Топові моделі отримують в середньому по 30 євро за годину спілкування з іноземцями. Щоб ви не сумнівалися, наскільки це прибуткова справа, дивіться, які гроші заробили дівчата за минулий місяць:

Як бачите, сама активна модель зібрала близько 20 000$, а це майже 1.3 млн. рублів. Гігантська сума, причому ця модель не володіє якимись видатними параметрами.

Проста дівчина, яка багато працює, щоб виходити в Топи серед моделей:

Щотижня на Bongacams проводяться конкурси серед моделей, і розігрується 20 000$. Це серйозний привід задуматися над тим, що б таке показати, щоб стати лідером.

Робота вебкам моделлю приносить активним дівчатам по кілька тисяч доларів кожен місяць.

Для багатьох жінок така діяльність, не здається прийнятною, але чому б не спробувати? Спілкуватися з іноземцями за гроші зможуть абсолютно всі, а перед цим бажано підучити англійську мову, так як по-іншому занадто складно зрозуміти, про що говорить співрозмовник, і чого він хоче.