Заробіток на Staffbux

Зміст

 • Як заробити на поштовику Staffbux?
  • Партнерська програма Staffbux
  • Виведення грошей з Staffbux

Новачки часто бояться приступати до роботи в інтернеті, так як вважають, що всі навколо намагаються їх обдурити.


Шахраїв в мережі багато, але є і легкі способи заробітку, де нічого не потрібно вкладати. Досить зареєструватися на клікових спонсорів і через кілька годин можна виводити перші гроші.

Заробіток на кликовом спонсора Staffbux підійде новачкам і тим, хто хоче побудувати реферальну мережу. На цьому сайті при реєстрації обов’язково потрібно Webmoney, тому починайте з реєстрації в платіжній системі. Працює проект з 2010 року і за термін існування зібрав багато позитивних відгуків.

Як заробити на поштовику Staffbux?

При переході до реєстрації ви повинні будете авторизуватися через Webmoney і після цього заповнити форму:

регистрация Staffbux

Коли пройдете реєстрацію, можете відразу переходити до роботи. Серфінг, листи і оплачувані кліки – це одне і те ж. Вам потрібно переходити по посиланнях і дивитися сайти:

Багато на цьому не заробиш, тому краще звернути увагу на завдання. В цьому розділі публікуються невеликі доручення рекламодавців, які можна виконувати скільки завгодно і непогано заробляти:

У завданнях від вас може знадобитися реєстрація, завантаження файлів, перегляд відео, вступ до групи Вконтакте і багато іншого. З роботою справляються навіть діти, а якщо бути активним, можна швидко набрати хорошу суму.

Партнерська програма Staffbux

Коли ви заробите перші гроші, обов’язково похвалитесь своїм знайомим і дайте їм реферальне посилання. Кожен залучений користувач приносить прибуток. Скільки саме, залежить від вашого рейтингу:

Щоб ваші реферали були активними, додавайте привітання, відповідайте на їхні запитання і встановлюйте рефбек. Розповідаючи знайомим, великої кількості людей не залучити в систему, тому використовуйте форуми та соціальні мережі.

Якщо є трохи грошей (можете заробити їх на завданнях), використовуйте функцію «авто-реферал» або купуйте рефералів на біржі.

 • Авто-реферал – функція для отримання вільних рефералів. Платите 300 рублів в місяць і адміністрація прикріплює до вас користувачів, які реєструються по прямой ссылке.
 • Біржа рефералів – сюди виставляються на продаж реферали іншими учасниками. Чому вони продають рефералів? Не всі готові чекати прибуток, а іноді терміново потрібні гроші. Ви можете купити скільки завгодно рефералів:
 • Будувати реферальну мережу вигідно, так як активні користувачі можуть приносити непоганий прибуток.

  Якщо хтось з ваших рефералів продає реферала, ви отримуєте 2% від суми.

  Також ви можете зробити акцент на залучення рекламодавців. Від доходу системи з витрачених ними коштів, ви можете отримувати до 50%. Але щоб вийти на такий відсоток відрахувань, потрібно на протязі 100 днів, замовляти рекламу (2 дні – 1%).

  Виведення грошей з Staffbux

  Щоб замовити виплату з сайту потрібно набрати не менше 50 копійок. Для виводу використовуються платіжні системи:

  В профілі потрібно заздалегідь прописати платіжні реквізити. Гроші виводяться до 3х робочих днів, але, як правило, приходять швидше.

  Звичайно, сервіс Staffbux не так популярний, як Seosprint або Wmmail, але їм теж можна користуватися для заробітку. А якщо вам стане нудно, ви зможете пограти на Staffbux в КНБ або орел і решка на реальні гроші.