Заробіток на трафіку

Зміст

  • Як заробити в інтернеті на трафік?
    • Арбітраж трафіку – прибуткова справа

Інтернет відкрив людям масу можливостей для заробітку грошей і ними вже активно користуються.


Робота в мережі різна, але не обов’язково виконувати її на якихось сервісах. Ви можете вільно заробляти, залучаючи і конвертуючи трафік. Що таке трафік? Це відвідувачі або реальні люди, «блукаючі» по інтернету.

Заробіток на трафіку може бути досить прибутковим, якщо навчитися його використовувати.

Суть полягає в тому, що вам потрібно якимось чином залучати людей на свої або чужі майданчики, щоб конвертувати трафік. Простіше кажучи, ви монетизируете одержуваний трафік, а видобувати його можна різними способами.

Як заробити в інтернеті на трафік?

На трафіку заробляє кожен власник розкрученої майданчики. Наприклад, власники каналів на YouTube, отримують трафік у вигляді глядачів і заробляють на ньому, через встановлену рекламу або посилання в підписах.

Ви можете створити групу Вконтакті або запустити власний сайт, щоб збирати трафік.

Розробка свого майданчика є ідеальним варіантом для залучення трафіку, але потрібно розуміти, що на це потрібно багато часу і грошові вклади.

До того, як ви почнете заробляти на трафіку, вам потрібно розкрутити майданчик, будь це співтовариство соц. мережах, сайт або канал на YouTube.

Набагато простіше почати заробляти на трафіку, використовуючи в якості джерела рекламні мережі. Після реєстрації на одному з рекламних сервісів, ви додаєте рекламу, і вона встановлюється на чужих сайтах. Люди переходять по цій рекламі і ви монетизируете трафік, отримуючи прибуток.

Так, доведеться вкладати гроші, щоб запустити рекламу, але вони швидко окупаються. Це звичайний арбітраж трафіку, про якого ми розповідали в одній зі статей «Бінарні опціони або арбітраж трафіку». Справжні гуру в цій ніші, стабільно отримують величезні гроші, але йдуть на певні ризики.

Арбітраж трафіку – прибуткова справа

Ризики полягають у тому, що не завжди вдається повернути гроші, витрачені на рекламу. Важко розібратися? Давайте розглянемо конкретний приклад.

Припустимо, ми скористаємося рекламним сервісом Wizard Banners, оплата за клік по рекламі формату VK message становить близько 30 копійок. Для початку витратимо 5000 рублів і отримаємо 16.6 тисяч переходів по рекламі.

Для конвертації трафіку, можна скористатися оффером на ActionPay. Наприклад, це може бути крем від розтяжок, за продаж якого партнер отримує 500 рублів:

Всього 10 продажів потрібно зробити, щоб повернути вкладені 5000 рублів. Як ви думаєте, з 16 600 перейшли по рекламі людей, вдасться зібрати більше 10 клієнтів і отримати дохід? Можливо, але бути впевненим у цьому не можна.

Щоб отримувати значний прибуток з такого виду діяльності, засвойте поради по арбітражу трафіку.

Коли використовуєш лендінгем пейдж, конверсія трафіку значно підвищується.

Набагато вигідніше монетизувати трафік через СМС партнерські програми. Ви отримуєте трафік з чужих сайтів, значить, про репутацію можна не турбуватися і заробляти на трафіку, через платні SMS.

Деякі рекламні сервіси забороняють користуватися цим, тому доведеться підшукати відповідну мережу.

Якщо знайти хороші і недорогі джерела трафіку, а також навчитися конвертувати відвідувачів по максимуму, такий вид заробітку може стабільно приносити відчутний дохід.

Починайте і тестуйте, на самому початку, можливо, ви втратите частину грошей, зате потім зможете отримувати стабільний прибуток.