Заробіток на Userator

Зміст

  • Як заробити на Userator?
    • Заробіток в інтернеті. мережах на Userator
    • Скільки можна заробити?
      • Партнерська програма Userator

Систем для розкрутки сайтів створено багато, причому вони пропонують різні послуги.


Деякі пропонують покупку посилань, в деяких розкрутка йде через соціальні мережі, а в деяких можна замовити поліпшення поведінкових факторів. Варто зазначити, що використовувати такі системи можна не тільки для переміщення, але і для заробітку.

Заробіток на Userator – це один з варіантів отримувати гроші, коли вас немає за комп’ютером або за рахунок використання своїх профілів із соціальних мереж. Досить зареєструватися в системі і виконати кілька простих дій, які ми зараз детально опишемо, щоб отримати гроші.

Як заробити на Userator?

Якщо ви хочете отримувати гроші, нічого не роблячи, то вам потрібно завантажити програму. Працює вона на повному автоматі, відкриває вікно браузера, відвідує різні сайти і виконує інші дії. Найголовніше – це залишати комп’ютер включеним як можна частіше.

Щоб скористатися цією програмою, вам потрібно зареєструватися та перейти на вкладку «Заробити»:

userator

На цій сторінці ви будете спостерігати інструкцію по налаштуванню, при якій вам буде виданий спеціальний код, його потрібно буде вказати в параметрах програми. За замовчуванням після установки, програма буде запускатися і працювати при запуску комп’ютера.

Якщо вам потрібно призупинити роботу або перевірити, чи включений автоматичний режим, натисніть на значок правою клавішею миші:

У рядку «Авторежим» потрібно натиснути старт, щоб програма почала виконувати роботу. Пункт інформація покаже вам вікно, в якому буде відображатися зароблена сума.

Заробіток в інтернеті. мережах на Userator

Програма не приносить серйозного доходу, тому краще використовувати профілі від соціальних мереж. Тут також є авторежим, але краще користуватися ручним, так як це більш прибутково. Щоб почати заробляти, потрібно додати всі майданчики, які у вас є.

Зробити це можна на тій же вкладці «Заробити» в розділі профілі соц. мереж:

Вказуєте необхідні дані вашого профілю і натисніть «Додати». Протягом наступних діб, ваш акаунт буде перевірений, і ви отримаєте про це оповіщення на електронну скриньку. Вимоги стандартні, профіль повинен бути реальним, відкритим і у вас повинно бути більше 50 друзів (передплатників).

Скільки можна заробити?

Ціни за виконувані завдання вказані на сторінці «Тарифи». Після її відвідин ви зможете дізнатися про повних розцінки на різні типи завдань:

У графі «Вартість» вказується ціна для замовників, ви будете отримувати менше. Тут все залежить від типу виконання роботи, а так само від вашого рейтингу. Якщо завдання виконуються на автоматі, то ви отримуєте всього 10%.

Вручну виконувати завдання вигідніше, при негативному рейтингу ви отримаєте 30%, з рейтингом до 1000, ваші відрахування будуть 40%, а якщо рейтинг буде вище 1000, то оплата становитиме 50%.

Партнерська програма Userator

Це додаткова можливість заробити на залучення користувачів в цю систему. Умови програми нестандартні. Якщо з залучених рекламодавців вам будуть віддавати по 10% доходу системи, то за кожного виконавця платять по 100 рублів, якщо він набере рейтинг понад 400.

Для залучення людей, ви отримаєте звичайну посилання або зможете використовувати ефективні банери.

В цілому, це відмінна система для заробітку, але не найкращий варіант для рекламодавців. За пост на стіну Вконтакте доведеться платити по 5 рублів, приміром, на Wmmail за це можна заплатити пару центів і в умовах вказати, щоб акаунт виглядав як реальний і задати певну кількість друзів (передплатників).