Заробіток на відгуках з Wmmail

Завдання на Wmmail – це відмінна робота для новачків, приступити до якої можна відразу після реєстрації.


Величезна різноманітність типів завдань дозволяє знайти роботу по душі, кожному користувачеві. А з допомогою фільтрів, ви легко виділіть тільки ті види завдань, які вам простіше виконувати.

Заробіток на відгуках з Wmmail – відмінний варіант, що не вимагає спеціальних навичок. Напевно ви можете скласти відгук про який-небудь товар або на сайті, а в мережі це потрібно багатьом. Без відгуків у мережі складно розвивати бізнес, тому таких завдань на почтовиках величезна безліч.

Завдання з відгуками на Wmmail

Щоб відкрити всі завдання, в яких потрібно скласти відгук, фільтрування:

Як бачите, ціни за виконання завдань з відгуками різні. Все залежить від того, наскільки складно буде виконати вимоги.

Наприклад, якщо для цього потрібен аккаунт на якому-небудь сайті або якщо відгук повинен бути об’ємним, то оплата набагато вище. Якщо ж відгук невеликий, то оплата в 3 центи теж є гідною винагородою.

На зображенні ви спостерігаєте приклад одного із завдань з відкликанням. Оплата всього 10 центів, але і умови дуже прості. Використовуючи жіночу анкету на Вконтакте, необхідно перейти на сайт і опублікувати відгук, згідно вимогам.

На таку роботу ви не витратите багато часу, а в звіт достатньо додати своє ім’я Вконтакте.

Це приклад відгуку, який потрібно скласти. Погодьтеся, з такою роботою ви впораєтеся. Пишіть пару пропозицій, отримуєте оплату і забуваєте про виконану роботу.

Звичайно, не всі завдання такі прості, в деяких вимоги набагато серйозніші і буде потрібно більше часу на їх виконання. З іншого боку, оплата за них вище, тому ви можете самі вибрати, писати багато відгуків з невеликою оплатою або складати якісні відгуки з додатковими вимогами за більш високу оплату.

На відгуках можна заробляти не тільки з Wmmail.

На Advego теж є багато роботи, пов’язаної з написанням відгуків:

Ціни тут вище, як бачите за відгук в 500-600 символів, платять від 1.5$, на клікових спонсорів таких винагород ви не знайдете.

Також, всім, кому сподобався даний вид діяльності, ми радимо почитати про Заробіток на відгуках з Irecommend. В цій системі не платять за опублікований відгук відразу, гроші нараховуються з перегляду сторінки, де розташований ваш матеріал. А взагалі, ви можете користуватися всіма цими сервісами, щоб заробляти якомога більше грошей.