Заробіток на Villagebest

Зміст

  • Ферма з висновком Villagebest
    • Як почати грати без вкладень?

З усіх онлайн гра з виведенням грошей, користувачі найчастіше вибирають ферми.


Багатьом подобається стежити за тваринами і садити рослини на грядках, а якщо це ще і приносить прибуток, то грати набагато цікавіше. Ми вже розповідали про ферми Fermasosedi і Farmania, але в цих проектів є якісні аналоги.

Заробіток на фермі Villagebest підійде всім любителям ігор цього жанру. Гравцям пропонують купувати тварин або насіння для вирощування овочів. У грі є безліч цікавих можливостей і зараз ми вам розповімо.

Ферма з висновком Villagebest

Стартових бонусів у цій грі немає, тому після реєстрації потрібно відразу поповнювати баланс. Для внесення депозиту є різні способи, тому з цим проблем не буде:

Після внесення коштів, вирушайте на ринок насіння або тварин. На вибір пропонується кілька видів рослин і тварин. Якщо вирішуєте займатися овочами, то краще купуйте насіння буряку:

На тварин можна заробляти в рази більше, а найприбутковіша – корова (35% щомісячно):

Ціни на найдорожчі насіння і корову високі, тому ви можете почати з чогось легшого. Наприклад, щоб посадити картоплю, потрібно всього 10 рублів.

Для тварин і рослин потрібно купувати воду (0.1 монета за літр) і періодично поливати саджанці (поїти тварин).

Після покупки тварин і посадки овочів потрібно почекати, поки на складі з’явиться продукція. З її продажу ви отримуєте 100% на баланс для виводу і можете відразу замовляти виплату:

Жодних обмежень та платіжних балів тут немає, тому ви без праці переведете гроші на електронний гаманець.

Кожен користувач, який поповнив рахунок від 10 рублів, може збирати щоденний бонус до 100 монет.

Гра Villagebest швидко затягує і, багато гравців говорять, що це один з найкращих проектів. Чим же він відрізняється від аналогів і що є на ньому цікавого?

  • обмінник внутрішньої валюти +5%;
  • постійно проводяться конкурси рефералів і інвесторів;
  • від депозитів рефералів платять 10%;
  • можна поспілкуватися з іншими учасниками в альтанці;
  • технічна підтримка швидко відповідає;
  • є додаткові розваги (лотерея, кістки тощо).

На відміну від багатьох інших аналогів, тут проводяться конкурси щотижня, а не місяць, тому їх можна використовувати як додаткове джерело прибутку.

Як почати грати без вкладень?

Щоб не вкладати гроші в гру, ви можете залучати рефералів або скористатися завданнями. Адміністрація пропонує отримати винагороди за виконання простих дій:

Крім вступу в групу, можна отримати подарункові монети за написання відгуку, запису відео огляду гри або запрошення 10 людей в гру. Записати ролик не складно, також як і роЗміст ити його на YouTube, а за це платять до 50 000 монет.

Онлайн ферма Villagebest вже приносить прибуток тисячам користувачів і, незважаючи на те, що проект молодий, він активно набирає популярність. Спробуйте почати з вкладеннями в 10-20 рублів, це смішні гроші, але їх вистачить, щоб почати розвивати свою ділянку і займатися продажем овочів.