Заробіток на Vsemayki

Зміст

  • Вигідна партнерка від Vsemayki
    • Залучення вебмайстрів

Напрямів для заробітку в мережі дуже багато, тому кожен користувач може підібрати підходящий варіант.


На блозі Workion ми намагаємося розповідати про цікаві проекти, які можна використовувати для заробітку і даний матеріал поповнить колекцію цікавих, а головне прибуткових систем.

Мова піде про заробіток на Vsemayki – партнерської програми онлайн магазину з продажу креативних майок, кухлів, наклейок та інших цікавих товарів. Відразу хотілося б сказати, що тут можна заробляти не тільки за рахунок продажу цих товарів, є ще 3 способи заробітку через partners.vsemayki.ru.

Вигідна партнерка від Vsemayki

Для початку розглянемо звичайний спосіб заробітку, при якому вам буде потрібно шукати покупців товарів. Асортимент широкий, оплата зручна, а доставка дозволяє отримати товар незалежно від географічного положення.

Все це допоможе вам мати клієнтів до покупок, а система буде віддавати вам по 25% від кожного продажу. У середньому клієнти витрачають на сайті 1450 рублів, тобто середній дохід від одного покупця для вас складе 362.5 рубля. Крім цього, вам нададуть величезна кількість ефективних промо-матеріалів.

Залучення вебмайстрів

За залучення людей, які теж будуть шукати клієнтів, система теж виплачує гроші. Обсяг цих відрахувань становить 5% від зароблених рефералом грошей. Для цього вам також нададуть рекламні матеріали.

Створюй майки і заробляй.

Цей вид заробітку самий цікавий, так як при його використанні треба буде лише придумувати для оформлення товарів. Якщо ви дизайнер і непогано працюєте з графічними редакторами, то така робота підходить вам ідеально. За кожен проданий товар, який ви створите, система виплатить вам 15 рублів (по 5 рублів за значки). Природно, кожен створений вами дизайн буде перевірятися, тому не думайте, що створите багато нецікавих варіантів, і хто їх купить.

Власний магазин.

На основі Vsemayki.ru ви можете створити власний магазин, і вам для цього нададуть все, що для цього потрібно. Якщо у вас вже є сайт, можна скористатися скриптами для додавання функціоналу цього магазину на свою майданчик.

Яким би варіантом ви не скористалися, каталог товарів буде оновлюватися автоматично, тому вам доведеться лише залучати на свій ресурс як можна більше трафіку.

Сервіс Vsemayki.ru пропонує цікаві, а найголовніше прибуткові варіанти для заробітку. Хотілося б також додати, що покупців майок можна залучати з соціальних мереж. Аудиторія Вконтакте часто цікавиться креативними товарами, тому у вас буде шанс знайти там клієнтів.