Заробіток на вивільнюваних доменів

Зміст

  • Прокачані домени – хороший товар
    • А де їх потім продавати?

Доменні імена – це один з видів цифрових товарів, який теж можна використовувати для заробітку в інтернеті.


Не багато хто про це знають, але кожен день купується і продається величезна кількість адрес для веб-сайтів, причому досвідчені домейнеры роблять на цьому хороші гроші.

Звичайно, стати професіоналом і отримати пристойний дохід з продажу доменів не так просто, але навчитися можна всьому. Увагу необхідно звертати не тільки на гарні назви доменів, але і враховувати імена, які скоро закінчуються. Якщо власник гарного домену вчасно не проведе оплату, ви зможете його перекупити і надалі продати.

Прокачані домени – хороший товар

Заробіток на вивільнюваних доменів не такий простий, а головною складністю є високий рівень конкуренції. Справа в тому, що досвідчені домейнеры використовують спеціальні програми та сервіси для пошуку найдорожчих доменів, з метою їх швидкої покупки. Тому відстежувати стоять домени, за які не платить власник, буде не так просто.

Тим не менш, така можливість у вас є, і ви можете спробувати їй скористатися. Найголовніше – не займатися перекупкою імен інших користувачів, а шукати варіанти через спеціальні системи.

Одним з кращих сервісів пошуку вивільнюваних доменів, є Auction.nic.ru. Навіть без реєстрації ви можете подивитися, які доменні імена зараз виставлені на аукціоні і коли вони звільняються:

Зараз тут виставлено 47826 доменів, за які ви зможете зробити попередній платіж. Справа в тому, що власник може внести оплату в крайній термін і тоді вам повернуть гроші. Як бачите, продаються досить цікаві домени з величезним ТІЦ, на них можна заробити пристойні гроші, але перехопити їх буде складно.

А де їх потім продавати?

Ви можете роЗміст ити оголошення на форумах, якщо домени хороші, то клієнти на них обов’язково знайдуться. Також, є біржа Telderi, де можна виставити будь-який домен на аукціон. Взагалі це біржа продажу сайтів, але при заповненні лота, ви можете вказати, що продаєте тільки домен.

Невже так багато значить ТІЦ сайту, адже він скоро може зменшитися? Крім високого рівня ТІЦ, домен може бути популярним, і тому на нього будуть виконуватися прямі переходи. Крім цього, для нього може бути сформована величезна посилальна маса, а також він може знаходитися в різних каталогах.