Заробіток на Wmrok

Простіше заробітку, ніж з кликовыми спонсорами не існує, а при грамотному підході, з таких сервісів можна стабільно отримувати пристойні прибутки.


Найголовніше не обмежуватися якимось одним ресурсом, адже основний дохід приходить з завдань, а їх потрібно ретельно вибирати, щоб не працювати за копійки.

Простий заробіток на Wmrok відкриває новачкам цілий набір для роботи. З допомогою цього проекту ви можете виділяти дохід з серфінгу сайтів, виконання завдань, коротких посилань і залучення рефералів. Використовуючи всі засоби в комплексі, цілком реально вийти на стабільні відрахування в максимально стислі терміни.

Як заробити на Wmrok?

Щоб стати учасником проекту, вам необхідно пройти реєстрацію. Для цього обов’язково потрібен гаманець Webmoney, так як одне з полів потрібно заповнити номером WMR:

регистрация Wmrok

Як тільки у вас буде створений профіль у цій системі, можете приступати до роботи. У бічному меню переходите до одного із способів:

1. Серфінг сайтів.
Найпростіший спосіб для отримання прибутку, де вам буде потрібно відвідувати сайти. Доступних майданчиків завжди багато:

Звичайно, платять копійки, зате з такою роботою впорається, навіть школяр.

2. Виконання завдань.
Основний упор в заробітку потрібно робити на завдання. Виконуючи доручення рекламодавців, ви швидше за все наберете необхідну суму:

Не виконуйте всі завдання поспіль, вибирайте дійсно вигідні пропозиції. Для зручності користуйтеся фільтрами і сортуйте завдання.

3. Короткі посилання.
Ви часто діліться посиланнями з іншими користувачами? На цьому теж можна заробляти. Сервіс Wmrok пропонує свій функціонал для скорочення посилань:

Розміщувати отримані посилання можна де завгодно. Виплачується за 30 рублів за переходи з Росії і 15 рублів за перегляди з інших країн (1000 переглядів). Так само, користувачі будуть спостерігати блок сервісу Wmrok і якщо зареєструються в систеие, стають вашими рефералами.

Замовляти виплати з Wmrok не потрібно, кожну суботу і неділю, адміністрація проводить виплати, якщо на балансі профілю більше 15 рублів.

Загалом, якщо ви ще не зареєстровані в системі Wmrok, то саме час це зробити. Витративши кілька хвилин, ви отримаєте профіль в багатофункціональній системі і зможете не тільки тут підробляти, але і замовляти рекламу (наприклад, різні накркти для своїх сайтів ілм в соціальних мережах).