Заробіток на їжаків з CPUminer GC3355

Майнінг криптовалют став досить популярним останнім часом і всі користувачі знають, що дохід від цього безпосередньо залежить від потужності комп’ютера.


Встановлювати дорогі модулі в систему тільки для майнінг не вигідно, витрати будуть величезними, але є вихід – покупка спеціального обладнання під назвою GridSeed.

Заробіток на їжаків з CPUminer GC3355 може приносити до 1.5 євро в добу, але спочатку потрібно в усьому розібратися.

Їжак – це і є GridSeed, спеціальний пристрій для майнінг, яке виробляє необхідні обчислення. CPUminer GC3355 – це програма, через яку налаштовується зв’язок з сервером.

Заробіток кріптовалюти через GridSeed

Для початку давайте розглянемо, де можна придбати їжаків. Вони пропонуються у багатьох магазинах, але гуманні ціни ви знайдете тільки на китайських магазинах, таких як Aliexpress.com. Вибір тут широкий, дивіться на потужність та ціни, після порівняння купуйте обладнання:

На зображенні представлений GridSeed, можна придбати відразу декілька пристроїв і підключити їх до свого комп’ютера, щоб заробляти ще більше:

Пристрій легко підключається до комп’ютера, і Windows автоматично знаходить драйвера.

Щоб вам було простіше розібратися, ось наочна інструкція:

1. Через USB-кабель, їжак підключається до комп’ютера, і в нижній частині екрану ви будете спостерігати установку драйвера, після чого пристрою буде присвоєно певний порт:

2. Після цього, завантажуєте програму CPUminer GC3355 і відкриваєте архів. Вам потрібно внести зміни у файлі miner-START:

3. Відкриваєте його через звичайний блокнот і вписуєте той порт (COM), який був присвоєний їжаку після установки драйвера:

4. Проробивши всі ці дії, можна запускати програму, відкриваючи файл miner-START. Програма буде на автоматі збирати криптовалюту:

Шукайте інші пули для заробітку на GridSeed, ця технологія стає все більш популярною і може на повному автоматі приносити хоча б по 50 центів за добу.

Якщо вас цікавить такий вид заробітку, радимо прочитати статтю майнінг з програмою Coin Miner. Тут ви також зможете на автоматі заробляти криптовалюту.

На закінчення радимо також дізнатися, як вивести криптовалюту, адже отримані гроші треба забрати, але зробити це теж не складно.