Заробіток на завданнях в Poluchizachet

Зміст

  • Як заробити гроші на Poluchizachet?
    • Партнерська програма Poluchizachet

Час здачі іспитів у студентів Росії завжди різний, тому цілий рік послуги тих, хто пише курсові, контрольні, дипломні та інші роботи, що користуються попитом.


На цьому можна непогано заробити, якщо знайти хороший джерело замовлень. Сайтів для пошуку клієнтів багато (Napisaka, Vsesdal), але чим вони популярніші, тим вище там конкуренція серед виконавців.

Вирішуй завдання і заробляй на Poluchizachet – унікальний проект, який щодня обробляє заявки від студентів.

Умови дуже прості, а за рахунок активної розкрутки з 2013 року, організаторам вдалося набрати велику базу постійних клієнтів. Крім цього, тут є партнерська програма з вигідними умовами.

Як заробити гроші на Poluchizachet?

Вільний графік, робота тільки в тих напрямках, які вам подобаються, самостійний вибір замовлень та оповіщення про нові замовлення на Email – все це чекає вас на Poluchizachet.

Забудьте про пропозиції з низькою оплатою, на цьому сайті обмежені мінімальні розцінки:

Зверніть увагу, це мінімальні розцінки, ви зможете самі встановити ціну за свої послуги. Крім складної роботи типу реферату або диплома, можна підробляти, виконуючи окремі завдання з різних предметів:

Які замовлення приймати вирішуйте самі, комусь зручніше підробляти, вирішуючи легкі математичні задачі у великій кількості, а хтось любить навпаки, «попрацювати» над складним завданням через серйозну оплату.

З кожного замовлення віднімається 25% на користь сервісу, за передачу замовлень та супровід угод.

Щоб почати заробляти, вам потрібно пройти реєстрацію виконавця. Потім вибрати предмети, в яких ви є фахівцем.

Дочекатися пропозицій замовників і після вибору вашої кандидатури, поспішити виконати замовлення у зазначений строк. Організатори сервісу стежать за чесністю обох сторін, тому вам не доведеться переживати за обман.

Партнерська програма Poluchizachet

Також після реєстрації ви отримаєте посилання, банери, щоб залучати сюди виконавців і клієнтів.

Працює 2 рівня рефералів, вам буде приходити за 15% від замовлень і заробітку рефералів першого рівня і по 10% з другого рівня. Зверніть увагу, що цей відсоток вважається від комісії системи (25% від замовлення).

Запрошувати людей можна будь-якими способами, в тому числі і через соціальні мережі, форуми, Email розсилки і власні сайти.

Сумніваєтеся у своїх силах? Не поспішайте з висновками, краще відвідайте сайт Poluchizachet, навіть без реєстрації можна подивитися кілька останніх замовлень і зробити свою оцінку складності.

Єдиний мінус проекту – це рідкісні виплати, що проводяться вони тільки 20 числа кожного місяця, за заявками.