Заробіток на завданнях з Socpublic

Зміст

 • Легкий заробіток на Socpublic
 • Як заробити гроші на Socpublic?
 • Прибуткові конкурси на Socpublic
 • Статуси і рейтинг Socpublic
 • Socpublic Agent – завантажити програму
 • Скільки можна заробити за годину на Socpublic?
 • Як заробляти більше на платних завданнях Соцпаблик?
 • Поради та хитрості заробітку на Socpublic
 • Платні завдання на Socpublic, це найкращий спосіб заробітку?
 • Відео як заробити на Socpublic

Всі ми реєструємося на сайтах, ставимо лайки в соціальних мережах, пишемо якісь коментарі у блогах, і було б непогано отримувати за це гроші.


У кожного користувача є така можливість. Незалежно від того, скільки вам років, наскільки добре ви розбираєтеся в сучасних технологіях і вашої зайнятості, ви можете працювати в інтернеті.

Заробіток на завданнях з Socpublic, це відмінна можливість стартувати в сфері інтернет-заробітку. На цьому сайті додаються невеликі доручення рекламодавців, а за їх виконання платять реальні гроші. Суть практично як на почтовиках Wmmail і Seosprint, тільки завдань тут набагато більше.

Легкий заробіток на Socpublic

Прямо зараз ви можете зареєструватися на цьому проекті, заповнивши кілька полів:

На цьому сайті найпростіша реєстрація, залишиться тільки підтвердити введені дані. Також в настройках можна вказати платіжні реквізити, кілька гаманців, вказуйте будь-які, отримуйте виплати, як вам зручно.

Як заробити гроші на Socpublic?

Коли реєстрація буде пройдена, і ви увійдете в свій профіль, відкривайте меню «Заробляти» і вибирайте будь-який пункт:

Основних способів заробітку 4. Найцікавіший це платні завдання Socpublic. Але іншими методами теж варто користуватися, вони приносять невеликий, зате простий дохід. Тепер давайте розглянемо всі запропоновані методи окремо:

 • Заробіток на перегляді сайтів з Socpublic.
 • Відвідування, листи і серфінг – це практично одне і те ж, вам потрібно заходити на сайти рекламодавців і чекати поки вийде час на таймері. Багато ви на це точно не заробите, набагато ефективніше виконувати завдання. Щоб отримати гроші, потрібно зайти в один з розділів і вибрати, який сайт ви готові відвідати:

  Звертайте увагу на інформацію у блоках, де оплата вище, десь потрібно подивитися сторінку певний час. У будь-якому випадку, все це легко, після перегляду рекламованого ресурсу, він позначається «Відвідано»:

  Значить, гроші на баланс вже зараховані, можна переходити до наступного сайту. Практично за такою ж інструкції платять за переходи на майданчики і в інших розділах заробітку.

 • Socpublic com заробіток в інтернеті платні завдання.
 • При переході до завдань, використовуйте фільтри, щоб знайти підходящі завдання:

  В отриманому списку будуть відображатися різні доручення з фіксованою оплатою:

  Вибираєте будь-яку задачу, і вам відкриваються подробиці щодо її виконання:

  Як бачите, у цьому прикладі, потрібно пройти реєстрацію, створити купон і відправити його код рекламодавцеві. Трохи нижче знаходиться кнопка для переходу на спеціальний сайт. Виконати завдання простіше простого, а за це на ваш баланс нараховуються гроші.

  Читайте статтю про ефективне виконання завдань на почтовиках, користуйтеся хитрощами, щоб отримувати більше грошей.

  Завдань на сайті завжди багато, тому вони ідеально підходять для заробітку новачкам. Ніяких вкладень, а вимоги зазвичай настільки прості, що йде 10-15 секунд на виконання роботи. Коли наберетеся досвіду, зможете виконувати набагато більше доручень.

  Прибуткові конкурси на Socpublic

  Адміністрація цього проекту готова винагороджувати найактивніших учасників. Постійно запущено відразу кілька конкурсів з різними винагородами. Призи можуть отримати найактивніші рефоводы, рекламодавці або працівники.

  Статистика постійно змінюється і ви можете слідкувати, на якому місці перебуваєте:

  Конкурс на найбільш активних працівників триває всього 2 тижні, а за його підсумками 10 користувачів отримують грошовий приз.

  Найкращий спосіб отримувати прибуток з конкурсів – це залучати рефералів. Ви відразу будете брати участь у 2х конкурсах, за кількістю зароблених грошей вашими рефералами і за кількістю залучених користувачів.

  Партнери отримують гроші за запрошення великої кількості рефералів. Призових місць багато, тому призи не такі великі. За перше місце тут також дається 350 рублів:

  Вигравати у конкурсах складно, так як бажаючих зайняти призове місце занадто багато. Тим не менш, варто проявляти активність, з рефералів приходять непогані відрахування, на цьому поштовику одна з найбільш вигідних партнерських програм.

  Статуси і рейтинг Socpublic

  На проекті Socpublic важливу роль відіграє і ваш статус. Чим більше досвіду, тим вищий статус, а це впливає на відрахування з рефералів, періодичність виплат, автоматизацію висновку, доступ до біржі рефералів і приєднання вільних рефералів:

  Socpublic

  Набирати досвід можна різними способами – замовляючи рекламу, заробляючи гроші або залучаючи рефералів. Бажано дійти до останнього статусу «Гранд-майстер», тоді з рефералів буде приходити 60% і з’являться додаткові можливості:

  Нараховуються очки досвіду за різні дії – за роботу, введення і виведення засобів. Потрібно активно користуватися сервісом, щоб швидко підвищити свій статус.

  Що стосується виплат, то гроші можна отримати на Webmoney, Payeer, Perfect Money і Яндекс.Гроші (перевірка 1-4 дні). Для цього в профілі потрібно вказати номери своїх рахунків.

  В цілому, проект Socpublic вартий уваги і для новачків тут пропонується реальна можливість для заробітку. Безліч завдань, до 60% з рефералів, постійні конкурси та різні бонуси – все це причини для реєстрації на Socpublic.

  Socpublic Agent – завантажити програму

  Не плутайте, це не бот Socpublic, це офіційна програма, яку можна завантажити в розділі Серфінг. Вона призначена тільки для того, щоб отримувати більше оплачуваних переглядів сайтів і автоматичного серфінгу:

  Встановлюється агент, як будь-яка інша програма. Після його запуску потрібно авторизуватися і ви побачите дані про своїх балансах, а також доступні сайти для серфінгу. Прямо через програму можна дивитися сайти за гроші, тут їх набагато більше і оплата вище:

  Про програму Socpublic Agent ми вже розповідали, тому не будемо багато писати про утиліту. Зайвою вона точно не буде, зручно стежити за даними, ну і в автоматичному режимі агент здатний відвідувати сайти і приносити прибуток.

  Скільки можна заробити за годину на Socpublic?

  За кликовому спонсору записано багато різних інструкцій і пропонуються різні методики. На жаль, більшість авторів лукавить, розповідаючи про те, як їм вдається зібрати по 200-500 рублів, витрачаючи не більше 5 хвилин в день. Щоб отримати ці гроші, доведеться активно трудитися, але за день зібрати суму цілком реально.

  Щоб відповісти на ваше питання, я спробував попрацювати, рівно годину по завданнях. На сайті я вже давно зареєстрований, у мене вже створена підбірка кращих доручень. Про це я розповім трохи нижче, давайте подивимося, чого вдалося домогтися за 60 хвилин:

  Це реальні цифри, за годину я виконав 52 завдання і зібрав трохи більше 30 рублів. Звичайно, іноді трапляються доручення з хорошою оплатою і простими умовами, вони допомагають збільшити прибуток, але їх я тут не враховував. Відгуки Socpublic говорять про те, що за місяць кілька тисяч рублів набрати цілком реально:

  Доходи у всіх виконавців різні, а все тому, що у кожного працівника свій темп. Новачки над простими завданнями пихтять за півгодини, в той час як профі справляються за пару хвилин. Досвід у цій справі знадобиться, а щоб його отримати, потрібно старанно працювати.

  Як заробляти більше на платних завданнях Соцпаблик?

  Як і обіцяв, розкриваю тему з добірками завдань. На всіх буксах є функція для додавання завдань в обране. На Соцпаблике теж вона є, після входу в розділ, потрібно вибрати фільтр «Багаторазові»:

  Це допоможе відфільтрувати доручення і отримати список завдань, які можна виконувати щодня. Після їх додавання в обране, можна буде щодня заходити на сайт, і працювати тільки над цими дорученнями. Розбиратися не доведеться, так і в добірку краще додати найвигідніші пропозиції:

  Пошук відповідних завдань зазвичай забирає купу часу, так що ви зможете його економити. З часом, настільки звикаєш до одноманітних завдань, що виконуєш їх на автоматі, навіть не читаючи опис. Знаходяться обрані завдання на одній з вкладок:

  Витратьте час один раз, щоб зробити добірку платних завдань Socpublic, потім список буде постійно вам допомагати. Час від часу його потрібно буде оновлювати, додаючи інші доручення, бажано робити це часто, щоб не пропускати вигідні пропозиції.

  Поради та хитрості заробітку на Socpublic

  Новачки не розуміють, як досвідченим користувачам вдається збирати великі гроші на клікових спонсорів. Згідно зі статистикою, новачки отримують на 70% менше, тобто поки новачок отримує 30 рублів, профі збирає сотню. Застосовуючи різні хитрощі, ви теж зможете підвищити дохід:

 • Правильний вибір завдань.
 • Кожен користувач для себе повинен вибрати тип доручень, які йому більше подобається виконувати. Хтось швидко виконує кликовые завдання, комусь більше подобаються накрутки в соц. мережах. Пробуйте виконувати різну роботу і порівнюйте результати, де буде більший загальний дохід, на тому і зупиняйтеся.

 • Оцінка вартості.
 • Новачки часто беруться за найдорожчі завдання, це помилка. У них просять виконати дуже багато дій. Простіше взятися за 10-20 простих доручень (подивитися відео, вступити в групу і т. д.). Часу піде менше, а дохід буде точно такий же.

 • Паралельне виконання завдань.
 • В описі доручень іноді просять провести на сайті 5 хвилин, виконувати замовлення більше хвилини і так далі. Сидіти і чекати безглуздо, починайте працювати відразу з кількох доручень. Додайте в звіт потрібну інформацію, а поки будете працювати за іншими замовленнями, пройде потрібний час.

 • Корисні програми.
 • Виконувати завдання швидше, коли є спеціальні утиліти. Безкоштовний софт бажано завантажити відразу, з найбільш ефективних програм виділяються:

  • Roboform для автоматичного заповнення форм при реєстрації;
  • Ccleaner допомагає швидко очищати cookies файли;
  • LinkReader копіювання посилань для звіту гарячими клавішами;
  • Worker записує посилання на сайти, що відвідуються з обраного браузера;
  • Hide IP Easy нагоді для швидкої зміни IP адреси.

  Економія часу і підвищення зручності роботи. Для Socpublic завантажити програму і використовувати її офіційно дозволяється. Це не боти, які заборонені, а прості помічники виконавця.

 • Завдання від одного рекламодавця.
 • Часто буває так, що один замовник пропонує багато вигідних завдань. Після відкриття доручення, можна натиснути на посилання «Всі завдання рекламодавця» і подивитися, які у нього є ще доручення:

  Плюс до всього, це спосіб підвищення безпеки. Якщо рекламодавець оплатив вам одне завдання і у нього високий рейтинг, проблем при подальшому співробітництво не повинно виникнути.

 • Як швидко підвищити рейтинг на Соцпаблик?
 • У системі є різні досягнення, за їх виконання дають багато рейтингу. Знайти їх можна на вкладці «Мій обліковий запис»:

  Наприклад, за досягнення «Новачок завдань» дають 10 очок рейтингу, а щоб отримати його, потрібно просто виконати 10 будь-яких завдань.

  Головна порада всім новачкам – це стабільність в роботі. Ви ніколи не будете отримувати нормальні гроші з платних завдань, поки не почнете виділяти постійно нормальний час на роботу.

  Платні завдання на Socpublic, це найкращий спосіб заробітку?

  Розповідаючи про всіх клікових спонсорів, я ділюся власною статистикою. Я користувався даним проектом до його переробки (раніше він називався ВМпаблик). У мене не було блогу і купи рефералів. Починав, як і всі новачки, але швидко зрозумів, що найбільше прибутку отримують рефоводы.

  Зараз у мене є блог, він досить популярний, тому через нього вдається залучати людей на різні сайти. Ви теж зможете займатися цим (використовувати і інші способи набору рефералів). Наскільки це вигідно? Ось моя статистика:

  Найголовніше, що самому працювати не доводиться. На Соцпаблике партнерська програма 3х рівнева, а відсоток відрахувань залежить від статусу (про це розповідалося вище). Я постійно заходжу в свій профіль тільки для того, щоб замовити виплату:

  Настійно рекомендую всім новачкам будувати власну реферальну мережу. У перспективі, це самий вигідний варіант. До того ж, завжди можна продати запрошених учасників на біржі, щоб отримати швидкий дохід.

  Відео як заробити на Socpublic

  Мене постійно запитують новачки, як швидко заробити на Соцпаблик. Насамперед потрібно розібратися в системі і навчитися нею користуватися. Люди вчаться по-різному, може бути вам не зручно читати, тому я підготував корисне відео про те, як заробити на Socpublic:

  Швидко всьому навчитися без наставника важко, сподіваюся, відео вам допоможе. Якщо якісь питання залишаться, пишіть в коментарях, я постійно їх перевіряю.

  Якщо на почтовиках вам сподобається працювати, раджу подивитися вигідні сайти, схожі на Сеоспринт і Wmmail.

  Офіційний сайт Socpublic – це одне з кращих місць для заробітку новачкам. Система стабільна, виплати приходять, тільки позитивні відгуки і багато різних «штучок». Деякі користувачі вважають, що цей сайт краще, ніж Seosprint, хоча у нього теж є свої переваги, порівнювати букси важко.