Заробіток однією рукою, реально?

Проблеми зі здоров’ям бувають у всіх, а деякі люди назавжди втрачають свою працездатність, отримуючи статус інваліда.


Але не можна вішати ніс, адже є інтернет, де можна заробляти гроші не виходячи з дому і навіть, якщо ви можете користуватися однією рукою.

Скільки можна заробити в інтернеті однією рукою? Для людей з обмеженими можливостями ми вже розповіли, як інваліду заробити в інтернеті.

В тій статті акцент був зроблений на людей, які знаходяться в інвалідному кріслі, адже однією рукою неможливо займатися копірайтингом або вести свій блог, так як доводиться багато друкувати.

Як заробити інваліду з однією рукою?

Виконувати роботу однією рукою в інтернеті цілком реально, потрібно лише добре навчитися користуватися мишею. Використання клавіатури можна практично повністю виключити і зараз ми розповімо про декілька кращих способів.

Щоб вийти на пристойні доходи, спочатку потрібно зібрати стартовий капітал. Скільки часу вам на це буде потрібно, залежить тільки від вас. Навіть новачки можуть легко працювати і збирати гроші, використовуючи такі способи:

1. Завдання на почтовиках. Це найпростіша робота, при якій потрібно реєструватися на сайтах, голосувати, дивитися відеоролики і так далі. Майже всі завдання можна виконувати однією рукою, а винагорода за них різне:

Такі завдання додаються на проектах Wmmail і Seosprint, а якщо вам мало цих проектів, використовуйте інші кращі поштовики.

2. Завдання по соціальним мережам. Ще один простий вид заробітку, при якому потрібно виконувати різні доручення зі своїх профілів у соц. мережах. Оплата нараховується за вступу в групи, лайки, підписки на паблики, додавання в друзі, репости та багато іншого:

Заробіток в соціальних мережах може приносити непогані гроші, якщо ви будете активно виконувати роботу і використовувати як можна більше сервісів.

3. Фріланс. Зареєструйтеся на біржах фріланса і шукайте відповідні замовлення, з якими ви зможете впоратися. Через інтернет часто замовляються всілякі картинки, власники інтернет-магазинів шукають віддалених операторів, тих, хто зможе записувати відеоролики з інструкціями і так далі.

Який вид віддаленої роботи використовувати вирішувати тільки вам, найголовніше, щоб ви володіли необхідними навичками.

Коли ви зберете хоча б невелику суму, не виводьте гроші, а вкладайте їх. Це найкращий варіант для інвалідів домогтися стабільних відрахувань. Інвестуйте свої гроші двома кращими способами:

1. Економічні ігри. Найпростіший спосіб для вигідних вкладів, де вам точно не знадобиться друга рука. Суть всіх інвестиційних ігор – це створення віртуального бізнесу.

Ви платите за купівлю машин для таксі, відкриття ферми, будівництво заводів, тварин і так далі, після чого отримуєте прибуток від своєї справи. Чим більше інвестиції, тим вище доходи, а починати можна з невеликого стартового капіталу:

Це маркетинг проекту Taxi Money, де ви можете купувати машини і отримувати з них щодня прибуток.

Я вже давно користуюся проектом і зараз, мої автомобілі приносять мені непогані гроші щодня:

Є й інші онлайн гра з виведенням грошей, де ви теж можете заробляти. Намагайтеся використовувати якомога більше проектів, щоб всі вони стали джерелами доходів.

2. Видача кредитів. Власники гаманців Webmoney можуть видавати кредити через систему Debt, але це не безпечно, так як одержувач позики може просто пропасти.

Щоб не було таких ситуацій, використовуйте Webtransfer-Finance. Цієї кредитної біржею користуються тисячі людей, і кожен день тут проводяться сотні різних угод. Почати можна і без вкладень, але краще знайти хоча б 50$, щоб відразу вийти на хороші доходи:

Якщо ви не вірите, що це можливо, прочитайте статтю про виведення грошей з Webtransfer-finance, де представлявся скріншот з виплатою з цієї системи.

Перед тим як вкладати гроші, доведеться довго виконувати роботу і збирати, але воно того варто. Зібравшись з силами і побудувавши собі плани, ви зможете швидко набрати необхідну суму і змусити свої гроші працювати.

Інваліди з однією рукою теж можуть заробляти і при певних зусиллях і правильному підході, вийти на більш високі доходи, ніж здорові люди.