Заробіток Payeer грошей в інтернеті

Зміст

 • Заробіток на Payeer без вкладень
  • Ігровий заробіток на Payeer
  • Інший заробіток на Payeer гаманець

Електронною комерцією потрібно користуватися, вона спрощує повсякденні справи.


Не виходячи з будинку можна погашати кредити, робити покупки, оплачувати різні послуги, мобільний зв’язок та багато іншого. Щоб скористатися цим, досить пройти реєстрацію в одній з платіжок і попрацювати для отримання віртуальної валюти.

Заробіток Payeer грошей в інтернеті простий і зручний. Ця платіжна система швидко розвивається, до неї підключаються великі сервіси.

Як створити Payeer гаманець ми вже розповідали, використовуйте інструкцію. Управляти рахунком простіше простого, ніяких програм і складних верификаций у них немає.

Заробіток на Payeer без вкладень

Всі користувачі, незалежно від рівня знань, здатні працювати з кликовыми спонсорами.

Букси пропонують тисячі завдань, всі вони дрібні, виконуються за кілька хвилин. Користувачі самі вирішують, чим займатися, писати коментарі, вступати в групи соц. мереж, брати участь в голосуваннях і так далі:

Винагороди не такі великі, тому що прості доручення. Погодьтеся, кожен вміє проходити реєстрацію або відвідувати сайти. Замовляється все це досвідченими користувачами для накрутки.

Попрацювати з простими завданнями ви зможете на цих сайтах:

 • Wmmail – кращий поштовик, заробіток з виведенням на Payeer став доступним лише нещодавно. Крім цього, адміністрація додала ще кілька способів виведення. Окрім замовлень, на сайті можна продавати готові статті.
 • Seosprint – лідер за обсягом роботи. Тільки на цьому поштовику більше 20 000 доручень. Баланс ведеться в рублях, всі замовлення розділені на категорії, можна підробити на перегляді сайтів в серфінгу.
 • Socpublic – поштовик ні в чому не поступається двом попереднім сайтів. На ньому теж доступні дрібні доручення. Також тут є партнерська програма, запрошуйте друзів і отримуйте відсоток від доходу.
 • Системи активної реклами не потребують вкладень, після звичайної реєстрації відразу доступна робота. Користувачам потрібно лише вибрати тип замовлень. Не беріться за всю роботу, вибирайте вигідні пропозиції.

  Ігровий заробіток на Payeer

  Кому не хотілося б на автоматі отримувати прибуток? Така можливість є у користувачів економічних ігор. Вони створюються постійно, але не всі проекти якісні. Суть скрізь одна, потрібно розкручувати свій віртуальний бізнес.

  Приміром, у Taxi Money це таксопарк, де кожна машина приносить дохід:

  Побудовані гри на основі фінансових пірамід, тому для виведення коштів потрібні платіжні бали. Кращий спосіб їх отримати – це залучити нових гравців, але в деяких іграх доступні інші способи.

  Цікавий заробіток грошей Payeer? Реєструйтеся в кращих іграх:

 • Golden Birds – купуєш пташок і продаєш зібрані яйця. Це найстаріша гра про пернатих, працює 1130 днів, виплатила 76 мільйонів рублів. Адміністрація постійно оновлює проект, додаючи нові можливості.
 • Golden Mines – на цьому сайті гноми спускаються в шахти, щоб видобувати для гравця руду. Ресурси час від часу продаються і приносять прибуток. Якщо внести 5000 рублів, адміністрація починає дарувати рефералів.
 • Robot Cash – енергію накопичують куплені роботи, її гравці збувають для заробітку. За весь час проект виплатив 27 млн. рублів, новачкам тут дарують по 50% до депозитів, купи одного з 7 роботів зі знижкою.
 • Golden Tea – чайний бізнес на цьому сайті відкрили тисячі людей (і не тільки Росії). Міжнародна гра дарує по 100 рублів всі зареєстрованим, цього вистачає для покупки перших кущів.
 • BestFerma – зовсім скоро грі виповниться 1000 днів, вона встигла виплатити понад 4.5 млн. рублів. Дизайн простий, але це не головне. Куплені саджанці швидко окупаються, з них збираються і продаються плоди.
 • Fermasosedi – єдина гра з даного списку, в якій немає балів. Тому тут набагато складніше заробляти. Доведеться розвивати віртуальну ферму, купувати тварин, будувати фабрики і так далі.
 • Rich Birds – ще один проект про пташок, що надає бонус для старту без вкладень. Загальні виплати 20 млн. рублів, є вигідна партнерська програма на 5 рівнів.
 • Lucky Rent – реєструйся у новій грі та орендуй різні види бізнесу. Тут немає платіжних балів, надається 50 рублів за реєстрацію, миттєво виводяться гроші, окупність до 35% і партнерська програма приносить 10% від внесених рефералами коштів. Це не перший проект на рахунку розробників, тому їм можна вірити.
 • Mebel-Game – відкрийте меблеву фабрику і заробляйте великі гроші. За поповнення балансу передбачено кілька бонусів, але депозити не обов’язкові. На серфінгу легко підробити, плюс є партнерська програма. За запрошених гравців тут дають електростанції, ресурси, цехи для виробництва.
 • Pokemon Money – починай тренування своїх покемонів, щоб отримувати покемонеты. Вони автоматично накопичуються в скарбничці, звідки їх можна продати. За реєстрацію нараховують 1000 срібла, щоб можна було купити Пиджи. Також продаються Сквиртлы, Чермондеры, Бульбазавр і найприбутковіший Пікачу.
 • Derevo Money – понад 100 000 рублів гравці вже вклали в свої грошові дерева на цьому сайті. Вони збирають листя і виводять прибуток. Росток першого рівня дається безкоштовно (коштує 10 рублів). Рівень поступово підвищується, максимальний рівень 8, з продажу листя всі 100% йдуть на баланс для виводу.
 • Інвестиційним іграм багато хто не довіряють, але я сам в них заробляю. Саме тому, рекомендую користуватися перевіреними проектами. Головне навчитися залучати нових учасників, в більшості ігор це є ключовим моментом.

  Інший заробіток на Payeer гаманець

  Заповнювати свої рахунку в платіжній системі можна і іншими способами. Зараз з’являється все більше проектів, на яких Payeer пропонується, як один з варіантів виведення грошей.

  Для читачів Workion були обрані найбільш цікаві сервіси:

 • Rucaptcha – через цю систему досвідчені користувачі замовляють розгадування капчі. Їм не хочеться проходити перевірки, а виконавці можуть на цьому підзаробити. Винагороди мінімальні, зате все просто.
 • LikesRock – пропонує заробіток в інтернеті на Payeer через соціальні мережі. Система зарубіжна, баланс ведеться в Євро, для виведення потрібно накопичити 30 Євро. Використовуються всі популярні соц. мережі.
 • P2P – сервіс для завантаження плагіна в браузер, який відкриває додаткові банери. Вони можуть з’явитися в будь-який момент, це не заважає сидіти на улюблених сайтах. Кожна відкрита реклама приносить винагороду.
 • Profittask – більш серйозний проект, на якому доступна легка робота через сайт або програму, а також встановлення мобільних додатків. Якщо добре попрацювати, за високий рейтинг пропонують стати модератором.
 • У користувачів гаманців Payeer великий вибір. З цієї платіжкою зараз намагаються працювати майже всі проекти так як у них зручне підключення виплат. Також, з рахунку легко переводяться кошти різними способами, що є плюсом для клієнтів.

  У Payeer є партнерська програма для заробітку. Запрошуйте нових клієнтів і отримуйте відсоток від усіх операцій на 5 рівнях.

  Сайти заробітку Payeer допомагають багатьом людям відмовитися хоча б від дрібних витрат. Невеликі суми добуваються в два рахунки, а власники платіжної системи продовжують розширювати можливості своїх користувачів.