Заробіток в Electro Magnat

Зміст

  • Грай і заробляй на Electro Magnat
    • Як грати в Electro Magnat?

Трохи більше 2х місяців тому відкрилася нова гра, через яку можна зробити вигідні вклади.


Інвестувати завжди було складно, але тільки не в економічні ігри. Тут не треба нічому вчитися, та й великі гроші для старту не потрібні. Пасивний дохід – це не міф, його може отримати кожен.

Заробіток в грі Electro Magnat вже використовується майже 20 000 користувачів, а загальні виплати за 80 днів існування проекту, перевищують 2800$.

Простий інтерфейс, унікальна ідея, бонуси і багато чого іншого роблять цю гру однієї з кращих. Можна почати без вкладень, але краще приготувати всього 5$, щоб відразу почати інвестувати.

Грай і заробляй на Electro Magnat

Сюжет цієї гри пов’язаний з електростанціями. Гравці реєструються і купують станції з різною окупністю.

В залежності від типу електростанції, вона генерує певну кількість енергії. Її потрібно розраховувати і продавати, щоб виводити гроші. Кожен день зі станцій приходить дохід на автоматі, а його розмір залежить від її виду:

На цьому зображенні представлено 2 види станцій (найдешевша і найдорожча). Тільки від вас залежить, скільки на ваш рахунок буде приходити грошей кожен день. Атомні електростанції найвигідніші, але коштують вони дорого. Зате окупаються через 2 місяці.

Як грати в Electro Magnat?

Спочатку проходите звичайну реєстрацію, а потім заходите в особистий кабінет. Новачкам роздають по одній вітроелектростанції, які відразу починають приносити енергію.

Дохід в 4 центи за добу, це занадто маленька прибуток, тому, краще вкласти гроші і купити інші станції:

Ціни за них вказані в сріблі. Купується воно за курсом 100 срібла = 1$. Для поповнення балансу використовується система Payeer, в якій передбачено переказ коштів з Яндекса, QIWI, Webmoney, банківських карт і іншими способами. Вносьте скільки захочете і відразу купуйте станції.

Кожен день збирати в особистому кабінеті бонус, він приносить до 10 срібла.

У розділі «Система управління» проводиться розрахунок виробленої електроенергії, натисніть «Розрахувати» і побачите кількість кВт:

Тепер вирушаємо в розділ «Продаж ел. Енергії» і отримуємо срібло за вироблене електрика:

Від суми срібла 90% зараховується на баланс для висновку, інше переводиться на рахунок для покупок:

За балансами можна стежити в особистому кабінеті, обидва відображаються в спеціальному блоці.

Користуйтеся обмінником, де можна обміняти кошти з балансу для виводу на баланс для покупок і отримати на 30% більше.

Коли на рахунку для виведення збирається 10 срібла, можна замовляти виплату. У відповідному розділі вказується номер гаманця і відразу розраховується сума в доларах:

Платіжні бали Electro Magnat є, тому перед замовленням виплати потрібно набрати їх. Кожен бал дає право на висновок одного долара.

Отримати їх можна при поповненні балансу (50% від суми) і кожен день, відвідуючи свій профіль. По 15% від всіх поповнень в грі, розподіляється між гравцями, які заходили в гру протягом 24 годин (у вигляді платіжних балів).

Набагато ефективніше збирати бали шляхом залучення рефералів. Крім того, що від їх депозитів вам буде нараховуватися 20% на баланс для висновку, певний відсоток буде ковтати і на платіжний балас:

  • 1 рівень рефералів – 30%
  • 2 рівень рефералів – 10%
  • 3 рівень рефералів – 5%

Щоб легко виводити всі накопичені гроші, потрібно запросити хоча б 7 активних користувачів. Зробити це не так складно, можете використовувати соціальні мережі, форуми та інші способи.

Грайте в лотерею на Electro Magnat і вигравайте від 200 до 500 срібла (вартість квитків 100 срібла).

Цікава гра Electro Magnat набирає популярність величезними темпами, а враховуючи те, що тут є платіжні бали, проіснує вона ще довго.

Вам сподобався такий вид заробітку? Обов’язково подивіться інші ігри з виведенням грошей, адже для безпечних інвестицій потрібно розділяти вклади і використовувати кілька проектів.