Заробіток в інтернеті. мережах на Wmmail

У кожного користувача соціальних мереж є можливість легко заробляти гроші, за рахунок клікових спонсорів.


На таких сайтах як Wmmail ви знайдете величезну кількість різноманітних завдань, пов’язаних з використанням профілів від Вконтакті, Однокласників та інших популярних проектів, при цьому не обов’язково мати розкручений аккаунт.

Заробіток в інтернеті. мережах на Wmmail може приносити хороший прибуток, якщо активно працювати і використовувати кілька профілів. Незважаючи на те, що виконання завдань є найпростішою діяльністю, часу на це йде чимало, тому до «халяви» даний метод точно не належить.

Завдання по соц. мереж

Після реєстрації в системі, ви можете перейти в розділ завдань і фільтрувати їх за завданнями пов’язаним з різними соціальними мережами:

Найбільше завдань, природно, пов’язані з Вконтакте. Це найбільш популярна мережа в Рунеті. З цього списку за назвою ви можете вибрати відповідні завдання і перейти по одному з них, щоб ознайомитись з детальними вимогами:

У цьому завданні потрібно вступити в групу. Посилання на неї вказана, але для початку потрібно натиснути на кнопку знизу. Як зазначено в описі, після вступу необхідно відправити рекламодавцеві посилання на свою сторінку в соц. мережі, щоб він міг перевірити, чи дійсно ви виконали умови.

Після натискання кнопки вам потрібно буде вступити в співтовариство, як це зробити, ви напевно знаєте. Потім повертаємося на сторінку з завданням і тиснемо другу кнопку:

Коли з’явиться форма для вставки тексту, вам необхідно скласти звіт. У нашому прикладі – це посилання на сторінку:

Надсилаєте звіт, і поки творець завдання його перевіряє, виконуєте інші завдання аналогічним чином.

Серед завдань по соц. мереж на Wmmail ви знайдете не тільки вимоги з набранням паблики і спільноти, є такі типи завдань, як:

  • додавання друзів;
  • лайки;
  • репости (ретвіти);
  • додавання відео;
  • запрошення друзів;
  • написання коментарів;
  • участь у голосуваннях.

Оплата за них невелика, всього 1-5 центів, але йде на кожну задачу не більше хвилини. А коли ви добре розберетеся в інтерфейсі, у вас буде виходити працювати набагато швидше.

Не важливо скільки у вас акаунтів, в яких соц. мережах і наскільки розкручених, з їх допомогою абсолютно точно можна заробляти гроші, а кликовый спонсор Wmmail пропонує широке різноманіття роботи для новачків.

Ну а якщо доходи вас не влаштують, перегляньте інші завдання, є варіанти з оплатою в кілька доларів.