Заробіток в інтернеті на продаж картин

Завдяки партнерським програмам кожен користувач інтернету може зайнятися продажем різних товарів, навіть не відкриваючи власного віртуального магазину.


Сьогодні, пропонується величезний вибір різних партнерок, але вибираючи оптимальний варіант, необхідно оцінювати попит на товари.

Дизайнерські товари для прикраси свого будинку або офісу, завжди користувалися попитом і зокрема це картини.

Ви можете скористатися унікальною пропозицією щодо співпраці з магазином Artwall, який з 2005 року займається продажем оригінальних картин і виконує доставку по всій Росії.

Партнерська програма Artwall

Заробіток в інтернеті на продаж картин незвичайний, але підходить абсолютно для всіх. Шукати клієнтів буде не так складно, якщо у вас вже є готовий сайт або група в соціальних мережах, з відповідною тематикою.

Вибір в цьому магазині досить широкий, а кожен клієнт може самостійно вибирати тематику картини, на чому вона буде намальована, а також її розмір. Процес оформлення замовлення не відрізняється труднощами, а серед варіантів доставки є навіть кур’єр.

Партнери отримують по 20% від суми продажу. У середньому, замовляють товари на 4400 рублів (статистика магазину), тому від кожного приведеного клієнта, ви будете отримувати близько 900 рублів.

Представлена вище картина з автомобілем, в самому маленькому розмірі обійдеться в 3836 рублів, а максимально допустимому 62675 рублів. Тому, ваша прибуток може бути досить великою.

Партнерські винагороди виплачуються 2 рази на місяць, 6 і 21 числа. Можна замовляти виплати на будь-які платіжні системи.

Як вже говорилося, замовлення приймаються з усієї Росії, але і це ще не всі плюси. Файли cookies зберігаються півроку, тому навіть якщо залучений вами клієнт вирішить зробити покупку протягом 180 днів, ви все одно отримаєте відсоток.

Умови партнерської програми Artwall досить вигідні, тому варто замислитися, де можна взяти відповідний трафік. Спробуйте заробити на картинах, такий товар користувався, і буде користуватися попитом, за дизайнерські речі люди завжди були готові добре платити.