Заробіток в TSU

Всім відомо, що власники сайтів отримують гроші за встановлену рекламу на їх ресурсах.


Чим більше відвідувачів, тим вище доходи, а якщо платити людям за використання майданчика? Ідея хороша і її багато хто намагався реалізувати. Один з найпопулярніших проектів, що працюють за такою схемою – це соціальна мережа Tsu.

Так само як і в будь-якій іншій соціальній мережі, на цьому сайті можна спілкуватися і ділитися різним контентом.

Публікуючи на своїй стіні різні записи, зображення або відео, ви почнете залучати перегляди, а чим їх більше, тим вище прибуток. Все гранично просто, і, незважаючи на англійську мову, користуватися сайтом не складно.

Спілкуйся TSU і заробляй гроші

Щоб почати отримувати прибуток з цього проекту, спочатку потрібно пройти реєстрацію.

При реєстрації може знадобиться інвайт (запрошення) вводите мій: drugan17

Заповнюється стандартна форма:

регистрация TSU

У реєстрації є кілька кроків, пропонується заповнити свій профіль, прикріпити акаунти від інших мереж, підписатися на популярних користувачів і запросити своїх друзів. Якщо не хочете втрачати час, можете пропустити ці кроки.

Коли профіль буде створений, починайте проявляти активність. Відразу заповнюйте дані про себе і додайте публікації на стіну:

На зображенні стрілка вказує на рекламу. Такий блок розміщується на кожній сторінці і приносить прибуток власникам TSU. Від загальних доходів організатори отримують лише 10%. Інші гроші розподіляються між користувачами. Це і є основний заробіток в соціальній мережі TSU.

Між всіма учасниками системи встановлені зв’язки, простіше кажучи, кожен користувач є чиїмось рефералом і приносить дохід своєму рефереру.

Реферальна система підтримує 5 рівнів і гроші розподіляються наступним чином:

Як ви повинні здогадатися, на проекті TSU вигідно не тільки публікувати записи, але й запрошувати нових учасників.

Реферальне посилання – це посилання на ваш профіль, а після її поширення (можна використовувати будь-які способи), у вашому дереві буде відображатися кількість друзів, фоловерів і залучених користувачів:

Набрати багато передплатників буде не просто, тому, активно коментуйте чужі записи, лайкайте їх і підписуйтесь на сторінки інших учасників. Намагайтеся додавати тільки якісний і цікавий контент на сторінку, а так само доповнюйте його хэштегами, як в Twitter.

Вивести гроші з цього проекту можна тільки через чеки та інкасувати їх не складно (в будь-якому банку). Коли наберете в профілі мінімум 100$, замовляйте виплату:

Уважно заповнюйте всі поля, щоб забрати чесно зароблені гроші.

У своєму роді соціальна мережа TSU, є найкращим проектом і з його допомогою, ви не можете просто заробляти гроші, але й спілкуватися і заводити нових знайомих. Працює мережа по всьому світу, тому можете знайомитися з людьми з інших країн. А якщо розкрутіть свою сторінку, будете стабільно отримувати відрахування з реклами.