Заробіток з Avito

Зміст

 • Як заробити з Avito?
  • Відкрий інтернет-магазин і заробляй на Avito
  • Як заробити на Avito без вкладень?
   • Як заробити гроші на Авіто, основні питання

На перепродажах різних товарів в інтернеті заробляє величезну кількість користувачів.


Ви теж можете спробувати свої сили в цій справі, причому не обов’язково, щоб це був віртуальний товар. Можна використовувати реальні товари, поштові відправлення та популярні сайти з оголошеннями для пошуку покупців.

Заробіток з Avito – це реальна можливість побудувати торговий бізнес, причому, звідки ви будете брати товари, вирішувати тільки вам. Зареєструватися на Авіто не складно, також легко і додавати нові оголошення. Але щоб продажі були швидкими і численними, необхідно правильно оформляти речення.

Як заробити з Avito?

Для початку необхідно визначитися, звідки ви будете брати товари, для їх продажу через дошку оголошень. Є кілька хороших варіантів:

 • власні непотрібні товари;
 • куплені на онлайн-аукціонах (Ebay, Молоток);
 • поставки з Китаю (Заробіток на постачання з Китаю);
 • інші джерела (місцеві постачальники, товари власного виробництва).

З усіх цих варіантів хотілося б відзначити можливість перепродажу товарів, отриманих з китайських онлайн магазинів. На тому ж Tinydeal можна замовити 13 дюймовий нетбук всього за 6500 рублів, а продати його дорожче (новий в упаковці з встановленим Windows 7) буде зовсім не складно.

Як вже говорилося вище, щоб швидко продавати виставлені товари, потрібно правильно оформляти оголошення. Ось кілька рекомендацій для цього:

 • заголовок повинен захоплювати увагу, використовуйте прикметники, щоб «розхвалити» свій товар;
 • додайте оголошення якомога більше фотографій, щоб потенційний покупець міг зі всіх сторін подивитися на ваш товар;
 • вартість, за якою ви будете пропонувати свій товар, повинна відрізнятися від тієї, за якою він продається в звичайних магазинах, пам’ятайте, що це дошка оголошень (навіть якщо товар новий);
 • у контактних даних вказуйте як можна більше номерів та свою адресу. Деяким буде зручніше зв’язатися з вами не по телефону, а по електронній пошті або Skype;
 • складаючи опис товару, постарайтеся роЗміст ити якомога більше інформації про товар. Підтримуйте грамотність, адже серйозні помилки в тексті можуть відлякати покупця;
 • не забудьте правильно вказати категорію товару, інакше покупці не зможуть швидко знайти.

Сайт з оголошеннями Avito отримує величезну кількість переходів і можете не сумніватися, що ваша пропозиція побачить кілька тисяч користувачів.

Якщо воно буде вигідним і грамотно оформленим, то ймовірність укладання угоди збільшиться. Залишається лише проявити активність, знайти хороші товари для продажу через Авіто і робити гроші.

Відкрий інтернет-магазин і заробляй на Avito

Після реєстрації на сайті оголошень, можна відправити заявку на відкриття свого віртуального магазину. Послуга платна, щомісячна плата становить 3000 рублів. Співробітники компанії проконсультують вас з усіх питань і пояснять, як це працює. Полягає офіційний договір.

Інструкція як розвивати інтернет магазин стане в нагоді вам для просування товарів в мережі.

Розміщені на сайті оголошення зі свого інтернет-магазину необхідно виводити на перші місця, як можна частіше. Згідно зі статистикою, перші 5 оголошень відкриваються найчастіше.

Знову ж платні послуги, а кращий варіант для власника власного магазину – це просування оголошень, де вони автоматично висуваються на перші місця.

Йде набагато більше, ніж 3000 рублів на місяць, але воно того варто. Хоч конкуренція на Avito досить висока, покупців там багато. Обов’язково зверніть увагу на послуги преміум магазину.

Оплачуючи їх, ви отримуєте унікальний дизайн, це підвищить впізнаваність сайту. Також, підключений преміум передбачає автоматичне додавання оголошень та забезпечує переходи з Авіто на сайт.

Враховуючи відвідуваність Avito, заробіток на оголошеннях точно буде приносити профіт. Свій магазин справа серйозна і потрібні вклади, але якщо ви хотіли запустити бізнес в мережі, то це відмінний варіант.

Як заробити на Avito без вкладень?

Кращий варіант заробітку з дошкою оголошень – це посередництво. Шукайте пропозиції та вигідні робіть свою націнку.

Така діяльність підходить тільки професіоналам, потрібно добре орієнтуватися в цінах. По суті, ви станете звичайним перекупником або спекулянтом, але це дуже вигідно.

Величезні гроші крутяться в сфері нерухомості. Зараз вже активно користуються послугами ріелторів, але ви можете не брати участь в угодах, а тільки допомагати шукати покупців.

За це з продавця берете деякий відсоток або просіть його поставити надбавку за ваші послуги. Погоджуються не всі, є деякі ризики, зате справа прибуткова.

Хочеш отримувати максимальну вигоду від такої діяльності? Створи сайт-посередник і заробляй.

У всі часи працювали спекулянти і перекупки, хоч ставлення до них не краще, вони домагаються непоганих результатів. За фактом немає товарів і нічого вкладати не потрібно, дій хитро, шукай покупців і отримуй прибуток.

Ідеальний варіант для старту, це знайти серед знайомих тих, хто планує щось продати. Звільніть його від нудних пошуків і розміщення оголошень. Запропонуйте свої послуги і робіть націнку.

Як заробити гроші на Авіто, основні питання

Після прочитання цієї статті, у багатьох новачків повинні були з’явитися питання. Це нормально, висвітлити всі важливі моменти відразу не так просто. До того ж, до деяких довго доходить інформація.

Вивчивши форуми, були виділені основні питання:

 • Як правильно спілкуватися з клієнтом? Будьте готові до того, що на ваш телефон буде надходити багато дзвінків. Кожен раз, піднімаючи трубку, вітайтеся. Запитайте, як звуть людину і розпишіть всі характеристики своєї пропозиції. Намагайтеся домовитися про особисту зустріч, в цьому випадку покупка відбудеться в 90% випадків.
 • Скільки заробляє Авіто і як? Це сайт №1 в Росії з безкоштовними оголошеннями, не дивно, що він приносить величезний дохід. Як заробляє Авіто? По-перше, користувачам пропонуються платні послуги. По-друге, на сторінках публікуються рекламні блоки. Точну суму доходу назвати неможливо, за даними різних джерел, щорічний прибуток становить 3-4 млн. доларів.
 • З чого почати заробіток на Авіто? Зареєструйтесь і детально вивчіть кожен розділ в особистому кабінеті. Розберіться в запропонованих інструментах, перегляньте оголошення з ніші, в якій плануєте крутитися і постійно оцінюйте результати. Перший крок залежить від обраного способу, якщо це продаж чужих товарів, починайте шукати партнерську програму.
 • Що краще продається на Авіто? Головне питання новачків, так як від цього залежить швидкість заробітку. Щоб не доводилося дуже довго шукати покупців, вибирайте такі товари:
  • дрібна електроніка (смартфони, навігатори і т. д.);
  • взуття та одяг;
  • всілякі автомобільні аксесуари;
  • предмети домашнього інтер’єру;
  • світлові прилади (бра, лампа);
  • аксесуари для мобільних пристроїв.

  Статистика періодично змінюється, якісь товари стають більш актуальними, якісь випадають з тренда. Тому важливо стежити за показниками і намагатися рекламувати те, що цікавить більшу аудиторію.

  Є ще заробіток на розміщенні оголошень, набагато простіше, але не такий прибутковий.

  Заробити на сайті Авіто цілком реально, вибирайте одну з схем і починайте працювати. Є користувачі, які роблять 50 000 рублів кожен місяць, не маючи ніяких товарів. Зрозуміло, що все це не просто, але хто сидить, склавши руки, той нічого не домагається.