Заробіток з Fotolia Instant

Мобільні телефони на Андроїд зараз досить поширені. Крім того, що вони володіють широким функціоналом, з їх допомогою можна повноцінно користуватися інтернетом і навіть заробляти гроші.


Постійні читачі нашого блогу вже знають, як заробити на Android, а в цій статті ми розповімо про одне гарне додаток.

Про заробіток на фотографіях з Fotolia Instant, ми згадували, представляючи 7 додатків Android для заробітку. Це проста програма, а після е установки на телефон, ви зможете продавати фотографії через інтернет.

Що саме ви будете фотографувати не важливо, головне, щоб знімки були якісними і цікавими.

Fotolia Instant – як заробити?

Додаток Fotolia Instant створено популярним фотостоком Fotolia, через який продаються сотні тисяч зображень. Основні вимоги – це висока якість, дозвіл не нижче 1600×2400 і розмір не більше 30 Мб. Робити знімки ви можете, звідки завгодно, перебуваючи вдома, обідаючи в кафе або прогулюючись по парку.

Будьте уважні, фотографуючи людей і чиюсь власність, для продажу таких знімків потрібно дозвіл.

Коли програма встановлена, ви можете увійти і завантажити будь-яку кількість фотографій. Вони відображаються в списку All:

Додавати нові фотографії ви можете з пам’яті або прямо з камери. Краще спочатку зберігати знімки і використовуючи фото-редактори для Android, покращувати їх якість. За рахунок обробки ви підвищите шанси на швидкий продаж знімка.

При його завантаженні, вам обов’язково потрібно придумати назву і прописати теги:

Намагайтеся вказати якомога більше тегів, щоб потенційні покупці легко знаходили фотографії. Що стосується вартості, то в середньому вона становить 3 кредити (3$). Подивіться на фото, які продаються іншими людьми, щоб визначити відповідну вартість своїх робіт.

Користуватися додатком Fotolia Instant можуть новачки і професіонали, а якщо ви мрієте перетворити продаж знімків на повноцінний бізнес, використовуйте Заробіток на продажу фотографій з Depositphotos і Fotolia.

Працюючи через додаток, ваші знімки будуть додаватися тільки в його базу, а використовуючи фотостоки безпосередньо, буде набагато більше потенційних клієнтів.