Заробіток з Rossibeco

З кожним днем у користувачів інтернету з’являється все більше можливостей для створення пасивних джерел прибутку.


Відкриваються нові проекти, за допомогою яких можна стати інвестором навіть якщо у вас невеликий стартовий капітал (до 1000 рублів). При цьому, деякі сервіси створені на основі оффлайн бізнесу.

Пасивний заробіток з Rossibeco – це чудова можливість для «прокручування» своїх грошей. Організатори цього проекту створили бізнес з переробки сміття у 2008 році і з недавнього часу пропонують інвестувати гроші в їх діяльність.

Від користувачів потрібно покупка різних матеріалів, які переробляються за певний час.

Як заробити на Rossibeco?

Всім зареєстрованим користувачам видається стартовий бонус у розмірі 10 Євро (внутрішня валюта). На ці гроші можна відразу ж купити відходи для переробки. На вибір пропонується 2 варіанти:

Вартість у них відрізняється не значно, але прибутковості різниця є. Дробленка приносить більше грошей за рахунок того, що переробка триває більше, але тільки вам вирішувати, у що вкласти свої гроші. Після переробки відходів виходять гранули, а їх потрібно продавати:

Скуповуються гранули на автоматі, чекати не доведеться. В розділі «Склад» ви можете спостерігати, скільки відходів для переробки ви вже придбали:

У будь-який момент ви можете продати всі відходи, щоб повернути свої гроші. Також на складі є кнопка для переходу до переробки. Після її натискання, в розділі «Переробка» ви можете спостерігати за процесом:

По завершенню переробки, ви отримуєте гранули, продаєте їх і виводьте гроші з системи QIWI або PayPal (мінімалка 1 євро).

Щоб функція виводу була доступна, необхідно внести депозит не менше 10 Євро.

Проект Rossibeco може приносити ще більше прибутку, якщо запрошувати на нього рефералів. Користувачам пропонуються звичайні посилання та банери, а в системі передбачено 3 рівня рефералів. Від першого рівня відрахування 3% вкладених грошей, інші рівні приносять по 1%.

Чим більше пластмаси отримують організатори проекту Rossibeco, тим більше прибутку приносить переробка цього матеріалу. Для такого бізнесу обов’язково потрібно стартовий капітал або інвестиції. А тут реалізований цікавий спосіб для залучення грошей, який ще й допомагає заробити всім бажаючим.