Заробіток з Trafficmonsoon

Зміст

  • Підробіток в інтернеті з Trafficmonsoon
    • Як заробити на Trafficmonsoon?

Як досвідченим користувачам вдається заробляти пристойні гроші в інтернеті? Тут є 2 напрями – створити один величезний проект (наприклад, сайт) або використовувати безліч систем, збираючи з кожного з них невеликі суми.


Розвивати один проект занадто довго, а новачки можуть користуватися величезною кількістю систем, збираючи пристойні гроші.

Заробіток з Trafficmonsoon – 1 цент за серфінг і 100% реферальні відрахування. Цих двох причин вже достатньо, щоб пройти реєстрацію на проекті. Сервіс зарубіжний, але користуватися ним легко. Щоб новачкам було легко розібратися, ми розповімо, як тут зареєструватися і що потрібно робити.

Підробіток в інтернеті з Trafficmonsoon

Як і в будь-якій іншій системі, для початку вам буде потрібно пройти реєстрацію на сайті. Форма представлена англійською мовою:

Вводите ваше ім’я та прізвище, вказуєте номер телефону та контактний Email. У розділі Account information, потрібно придумати собі логін. Нижче вказується 2 пароля, один для входу в профіль, другий для підтвердження фінансових операцій (можна використовувати однакові).

Так само при реєстрації потрібно вказати Email з якого ви зареєстровані в Payza або PayPal (поле Solid Trust Pay залишайте порожнім):

Як ми вже говорили, проект зарубіжний, тому тут можна виводити кошти тільки на всесвітні платіжні системи.

Не переживайте за те, що ви не зможете вивести ці гроші. Коли отримаєте їх на свій гаманець, знайдіть обмінник через BestChange та отримайте кошти на Webmoney, Яндекс.Гроші або навіть банківську карту.

Як заробити на Trafficmonsoon?

При першому вході на сайт відкриється рекламна площадка, її треба подивитися всього 10 секунд. Після цього ви потрапите в аккаунт, звідки можна відразу перейти до заробітку:

Ось такі блоки ви побачите всередині облікового запису, вам потрібно буде натискати на кнопку і переглядати сайти. Кожен день приходить близько 10 пропозицій по перегляду сайтів.

Що стосується реферального програми, то тут виплачується 100% реферальних, таких умов немає більше ніде. Для залучення рефералів ви можете використовувати шаблони або замовити розробку оригінального промо-матеріалу:

Таку форму ви відкриєте після переходу в розділ «My Banners» і натискання на кнопку створення нового банера.

Реферальні відрахування приходять тільки тим користувачам, які подивилися за день 10 сайтів в серфінгу.

Щоб з ваших рефералів приходив дохід, витрачайте за 10 хвилин і заходите в свій аккаунт. На сторінці профілю ви знайдете ось таку кнопку:

Натискаєте Start Surfing і переглядаєте 10 сайтів з таймером за 20 секунд. Кожен раз доведеться вводити просту капчу. Грошей за це не платять, але дають кредити, які можна витратити на відвідуваність вашого сайту.

Щоб вивести гроші з Trafficmonsoon потрібно набрати всього 2$ (мінімальний поріг).

Скільки можна заробити з цим сервісом припустити неможливо, у всякому разі, умови вигідніші, ніж на вітчизняних аналогів. Навіть якщо ви не будете залучати сюди рефералів, додатковий заробіток від серфінгу швидко принесе вам мінімальну суму для виводу.