Заробіток з Vkstorm

Зміст

  • Біржа накрутки Вконтакте Vkstorm
    • Розкрутка Вконтакте з Vkstorm

Кожен манімейкер знає, що через соціальні мережі можна непогано заробляти.


При цьому, отримувати прибуток можна як за рахунок створення своїх майданчиків та їх монетизації, так і шляхом виконання простих завдань. Є чимало сервісів, в яких пропонується розкрутка і заробіток і, зараз ми розповімо про один з них.

Розкрутка і заробіток Вконтакте з Vkstorm вже допомагає тисячам користувачів домагатися поставлених цілей.

За допомогою цього сервісу можна заробляти і виводити гроші або запускати різні види накруток Вконтакте. Гроші вкладати не обов’язково, можна виконати завдання, отримати поїнти і витратити їх на розкрутку.

Біржа накрутки Вконтакте Vkstorm

Скористатися цією системою легко, а з головної сторінки ви можете пройти авторизацію через свій профіль. За перший вхід в систему платять 25 поінтів, це небагато, але ви можете швидко збільшити їх кількість, виконуючи завдання:

На зеленому тлі вказується кількість поінтів, яке ви отримаєте за виконання завдання. Також до кожної задачі дається посилання для початку її виконання. Переходьте по ній, виконуєте необхідну дію і після цього тисніть «Перевірити». Якщо все зробили правильно, то з’явиться повідомлення про виконане завдання:

У особистому кабінеті відображається, скільки поінтів ви вже зібрали, а також, який зараз курс обміну цієї валюти:

Якщо ви будете користуватися системою для заробітку, то після того, як наберете кілька поінтів, вирушайте на біржу і міняйте їх на рублі:

Виводити з системи можна не менше 30 рублів, а перекази доступні на WMR і номер телефону. Зверніть увагу на графік зміни курсу поінтів, якщо почекати хороший момент, можна отримати більше грошей при виведенні.

Розкрутка Вконтакте з Vkstorm

Зароблені поінти можна направити на винагороди виконавців вашого завдання. Через сервіс Vkstorm ви можете виконати різні накрутки:

Налаштування таргетингу є одним з корисних параметрів, так як багато користувачів хочуть отримувати цільову аудиторію передплатників.

Скільки поінтів отримає виконавець вирішувати вам, але краще не ставити значення менше 2-3 одиниць. В іншому випадку накрутка буде тривати надто довго.

Дана біржа допомагає швидко накрутити передплатників, друзів, лайки і репости, а якщо ви не хочете втрачати час на заробіток поінтів, просто купите цю валюту. Всього за 50 рублів ви зможете придбати 500 поінтів і якщо встановити оплату у 2 одиниці цієї валюти, ви отримаєте 250 друзів, передплатників, лайків, репостов.

Проект Vkstorm це якісна система, в якій ще можна заробляти на рефералах. Крім того, що з доходів платять по 10%, а з витрат за 5%, за кожного зареєстрованого користувача видається 10 поінтів, а також з’являється можливість виграти конкурс рефоводов, де головний приз – 3000 рублів (проводиться кожні 2 тижні).