Заробіток з Wm-Seo

Зміст

  • Як заробити на Wm-Seo?
    • Заробіток для вебмайстрів на Wm-Seo

Найбільш простий варіант розпочати роботу в інтернеті – це стати користувачем клікових спонсорів. Розроблені дані ресурси для активної реклами в інтернеті, а користувачі поштовиків можуть отримувати гроші за перегляд реклами.

Заробіток з Wm-Seo вже використовується більш ніж 20ю тисячами користувачів. Загалом, з цього сайту було виведено понад 120 тисяч рублів. Це відмінні показники для сервісу, який працює всього 1.4.


Відразу хотілося б сказати, що Wm-Seo відрізняється від інших поштовиків, з його допомогою можуть заробляти вебмастера. На вибір пропонується банерна і контекстна реклама, нижче розглянемо умови більш докладно.

Після найпростішої реєстрації на пошту, ви отримаєте лист з паролем від свого аккаунта. Вперше авторизувавшись на сайті, підтвердіть свою згоду з правилами і можете приступати до роботи.

Як заробити на Wm-Seo?

В розділі «Заробити» є три пункти – листи, кліки і завдання. Кожен з них призначений для одного із способів заробітку. У розділі листи та кліки ви отримаєте список сайтів, перейшовши на які вам будуть нараховані гроші:

Єдина відмінність листів, це те, що при переході до одного з сайтів, вам потрібно прочитати додаткову інформацію.

У завданнях вам теж буде наданий список, але складатися він буде з посилань на рекламовані сайти, а з вимог рекламодавців виконати різні дії:

Наприклад, вам можуть запропонувати пройти реєстрацію, авторизуватися на сайтах через соц. мережі, написати відгук та багато іншого. У прикладі списку ви можете бачити вартість для окремих завдань.

Заробіток для вебмайстрів на Wm-Seo

Вебмастера можуть отримати спеціальний код і встановлювати його на власних сайтах. Вартість кліка дорівнює 19.5 копійок, винятком є тільки установка банера 468х60, кліки по ньому оцінюються у 24.5 копійок.

В панелі вебмастера ви зможете відслідковувати кількість кліків. Також адміністрація попереджає, що за накрутку кліків можна позбутися облікового запису.

Остання можливість прибутково використовувати сервіс Wm-Seo – це побудувати реферальну мережу. Складається вона з 3х рівнів, а прибуток розподіляється за схемою 10-5-2 відсотка. На сайті ви знайдете всі необхідні промо-матеріали для залучення нових користувачів в систему.

Також у вас буде можливість продавати їх на спеціальній біржі, вартість ви будете встановлювати самостійно.

Якщо ви станете активним користувачем Wm-Seo, у вас буде можливість отримувати бонуси. В системі постійно проводяться конкурси з різних досягненням, наприклад, за кількістю кліків:

Коли ви заробите гроші і захочете вивести їх, перейдіть в особисті дані і вказати номери своїх електронних рахунків:

Виходячи з цього скриншоту, ви можете здогадатися, на які платіжні системи можна замовляти висновок. Мінімальна сума для виводу – 5 рублів.

Сервіс Wm-Seo – це якісний і активно розвивається ресурс, після реєстрації на якому, користувачі отримують безліч можливостей для заробітку і використання активної реклами.