Заробляй без балів у грі Pink Slon

Величезна популярність економічних ігор стала причиною їх появи активного. На жаль, більшість проектів не відрізняється один від одного і на них завжди використовуються платіжні бали, щоб одні гравці запрошували інших. Але є і свіжі ігри, в яких немає ніяких підводних каменів.

Заробляй без балів у грі Pink Slon, це новий проект, який працює менше місяця. Тим не менш, він встиг провести безліч виплат, а деякі користувачі тут зареєструвалися, щоб встигнути залучити якомога більше рефералів, хоча це не потрібно, адже ніяких балів тут немає і не буде.

(гра скам)

Гра Pink Slon мій відгук

З проектом я познайомився недавно, мені він сподобався. У першу чергу тим, що не потрібно великої активності. Слони автоматично приносять дохід, потрібно тільки іноді заходити і замовляти виплати. Балів немає, але є інша умова для виводу – поповнення мінімум на 50 рублів.

Це єдиний обов’язковий платіж у грі, а якщо ви внесете необхідний депозит, зможете купити собі відразу 5 рожевих слонів. Вони продаються за мінімальною вартістю 10 рублів, окупність значна:

Після реєстрації на вашому балансі буде 10 рублів, це занадто мало, та й висновок не буде доступний. На депозити встановлений бонус він складає 5%. Бажано вносити великі суми, тоді і подарунок більш солідний, але ми поки що розглядаємо заробіток з мінімальним внеском.

Поповнення відбувається через Payeer, де є багато альтернативних методів:

  • банківські картки;
  • мобільні оператори;
  • платіжні системи;
  • готівкові платежі;
  • обмінні пункти.

Стоять слони по-різному, відрізняються вони не тільки окупності. Спочатку може здатися, що вигідніше купувати дешевих слонів, так як у них вище прибутковість.

Все змінюється, коли звертаєш увагу на термін їх життя. Найдешевше тварина прослужить всього 50 днів, а найдорожче буде забезпечувати прибуток протягом півроку:

Взагалі краще відразу купувати дорогих слонів, але не у всіх є 5000 рублів або сміливість для інвестування в подібні проекти.

Щогодини показники доходу оновлюються, в розділі зі своїми слонами можна подивитися, скільки приніс той чи інший персонаж, а також зібрати слонафанты, вони зараховуються на баланс для виводу (100%):

Можна почати взагалі без вкладень? Так, крім привітального бонусу, є ще бонус щогодини, 12 годин та 24 години. Збираються вони однаково, щоб з’явилася кнопка «Отримати бонус», потрібно спочатку перейти по банеру:

Ще більш ефективний спосіб набрати пристойну суму – це скористатися партнерською програмою. Балів в грі немає, тому тут не обіцяють величезних виплат. З депозитів рефералів приходить лише 5% (висновок). Адміністрація надає посилання та банери, а також список порад щодо залучення нових гравців:

Зараз проект тільки набирає популярність, тому він ідеально підходить для заробітку на рефералах. Є багато людей, готових вкладати величезні суми, а знайти їх ви можете навіть без власного сайту.

Адміністрація Pink Slon пропонує своїм користувачам примножувати прибуток з допомогою азартних ігор. Наприклад, можна зіграти в 21:

Вигравати цілком реально, а крім цієї карткової гри є грошове дерево. У ньому більш цікаві правила, але і підвищені ставки. Незалежно від того, яким із способів ви вирішите скористатися для заробітку, висновок доступний через Payeer, без обмеження по мінімальній сумі (комісії не стягуються).

Цікаво, що в грі використовуються слонафанты, їх дають при зборі бонусів. Внутрішню валюту можна обміняти на рахунок для покупок за курсом 100 слонафантов = 1 руб.

Доходи нічим не обмежені, хіба що в добу звідси можна виводити не більше 1000 рублів, але і це солідний показник для тих, хто буде отримувати з гри за 30 000 рублів на місяць.

Хочеш стартувати без вкладень? Використовуй залучення рефералів з соц. мереж. Запроси тих, хто хоче багато заробляти і отримай з їх поповнень відсоток.

Судячи по всім факторам, гра Pink Slon пропрацює довго. Зараз її популярність активно зростає, щодня реєструються сотні нових гравців.

Багато хто вже замовили виплати, хто користується виключно партнерською програмою. Балів ні, займатися цим не обов’язково, хоча залучення нових інвесторів – це вигідно.