Заробляй ігрові гроші на WASD

Зміст

  • Заробіток на WASDclub
    • Заробіток на мобільних додатках з WASD
      • Виведення грошей з WASD

Любите провести вільний час за онлайн-іграми? Тоді вам обов’язково варто дізнатися, як можна заробити ігрову валюту, адже це буде величезною перевагою для вас.


Величезна кількість гравців витрачають гроші зі своєї кишені на ігри, але робити це не обов’язково, адже «золото» практично для всіх ігор можна отримати безкоштовно.

Заробляй ігрові гроші на WASD, найкращому проекті, до якого прив’язано безліч самих популярних онлайн ігор. Лише на цьому сайті, ви зможете виконувати легші завдання і після цього витрачати отримані бонуси на ігрову валюту.

При цьому ніяких електронних гаманців відкривати не доведеться, можна буде робити прямі перекази в ігри.

Заробіток на WASDclub

Насамперед, вам потрібно буде відкрити новий рахунок у цій системі. Реєстрація проходить швидко, потрібно лише заповнити спеціальну форму:

регистрация WASD

Зверніть увагу на останню графу, тут необхідно вказати код, який ви отримаєте на свою Email, тому використовуйте реальні ящики. Відразу після реєстрації ви будете направлені на сторінку з завданнями:

задания на WASD

Умови скрізь різні, а від того, наскільки вони складні, залежить розмір бонусу. Всередині системи використовується спеціальна валюта, іменована як «Ричики». Отримати їх можна тільки виконуючи завдання, яких дуже багато на цьому сайті.

Якщо вам здасться, що завдань мало, зайдіть в особисті дані, та заповніть анкету, після цього їх обов’язково збільшиться кількість:

Виконувати ці завдання не так складно, вище ми вже представили кілька прикладів і спеціально виділили на них умови. Деякі прості, а на виконання складних йде не одну годину за іграми.

Заробіток на мобільних додатках з WASD

Список з завданнями можна відсортувати за операційним системам. Є безліч завдань для IOS і Android, достатньо лише вибрати потрібну вкладку:

Виконувати завдання з мобільними додатками можна тільки тоді, коли ви зайдете на сайт під своїм акаунтом з мобільного пристрою. У більшості таких завдань потрібно лише установка програми, умови з проходженнями додаються вкрай рідко.

Виведення грошей з WASD

На яких завданнях ви будете заробляти не важливо, головне набрати достатню суму, для перекладу ричиков в свою гру. Якщо в головному меню натиснути пункт «Вихід» відкриється великий список всіх ігор, які можна відправити зароблені гроші.

При наведенні курсору з’являється мінімальна сума для виводу на певну гру:

Крім популярних ігор, гроші з WASD можна обмінювати на голоси Вконтакте і ОКи в Однокласниках. Для Вконтакте доведеться набрати не менше 70 ричиков, а для виводу на Однокласники всього 20 ричиков.

Якщо ви не уявляєте свого життя без онлайн ігор і постійно вкладаєте в них свої гроші, то тепер у цьому немає необхідності. Ви можете легко заробити ігрову валюту на WASD і перевести її на рахунок ігрового облікового запису. Це набагато зручніше і краще, ніж платити гроші за розвагу.