Заробляй на своєму кораблі в Shipsage

Більшість ігор з виведенням грошей зроблені просто і в них немає безлічі функцій.


З одного боку це добре, так як можна швидко у всьому розібратися, чи просто інвестувати. З іншого боку, вони недостатньо цікаві, адже багатьом шанувальникам подібних проектів хочеться проводити в грі багато часу.

Заробляй на своєму кораблі в Shipsage, якщо хочеться не просто отримувати гроші, а поринути в цікавий світ битв.

Тут гравці отримують корабель і одного учасника команди безкоштовно, тому відразу нічого вкладати не потрібно. А якщо вкласти всього 400 рублів, можна буде відразу швидко розвиватися.

Як грати в Shipsage?

Широкі можливості роблять гру цікавою, але розібратися в ній не так просто. Суть полягає в купівлі кораблів, на яких ви зможете доставляти вантажі перевозити клієнтів і захищатися від розбійників.

Після реєстрації, ви побачите праворуч 3 балансу. Постери є основною валютою, реали потрібні для купівлі кораблів і артефактів, а золото можна вивести:

Добувати ви їх будете по ходу гри, але в банку легко обмінюється валюта. В основному меню ви зможете подивитися, який у вас корабель, скільки провіанту, кількість моряків та інші характеристики.

Поки ваш корабель знаходиться в порту, ловиться риба на автоматі, її можна продавати, щоб заробляти постери:

Інтерфейс в грі складний, в ньому потрібно розбиратися окремо. Все, що вам необхідно, знаходиться на карті і в порту, кнопки для переходу до них, знаходяться в особистому кабінеті:

Карта потрібна для того, щоб переміщатися в різні порти, доставляючи вантажі або переправляючи клієнтів. Щоб відправитися в шлях, необхідна провізія. Її можна придбати в порту, там же є кілька інших розділів:

Щоб ви могли швидко розібратися у всьому цьому, давайте окремо розглянемо кожен з цих розділів:

 • Площа – там ви зможете купувати артефакти в крамницях і через оголошення.
 • Таверна – тут наймаються моряки і продається ром. Алкоголь потрібен для зниження плати команді і підвищення моралі.
 • Магазин – потрібен для покупки бочок під рибу і покупки провіанту. Також, в магазинах портів ви будете скуповувати або продавати продукцію, щоб заробляти.
 • Верф – тут купуються кораблі. Бажано відразу купити однощогловий когг, щоб стали доступні завдання. При купівлі корабля, ваше судно продається за 80% від вартості.
 • Банк – банку обмінюються валюти і виводяться гроші.
 • Губернатор – заходьте до нього, якщо купите корабель першого рівня, щоб влаштуватися на службу і отримувати завдання.
 • Про завданнях варто розповісти окремо. Купувати однощогловий когг потрібно для того, щоб від губернатора надходили пропозиції. Вони будуть пов’язані з перевезенням щедрих клієнтів.

  От тільки доведеться забезпечувати їм безпеку, прокачуючи міць свого корабля:

  Такі завдання приносять гарний прибуток. Щоб братися за них, потрібно володіти могутнім кораблем, підвищуючи його силу. Все, що вдасться заробити, потім можна виводити на Payeer і на Яндекс.Гроші. На вашому балансі має бути мінімум 10 золота, воно еквівалентно рублю:

  Проект молодий, учасників там мало, тому активніше користуйтеся партнерською програмою. Чи нараховуються додаткові бали на королівський рахунок за покупку постерів і реалів. Партнерське посилання ви знайдете в розділі меню «Подивитися флот».

  Якщо не вмієте запрошувати нових гравців, почитайте способи набору рефералів.

  Стати непереможним капітаном судна і розвиватися у грі не просто, зате прибутковість у гри висока.

  Без вкладень починати можна, але складно, всі можуть знайти 400 рублів, це не такі великі гроші, а їх вистачить для купівлі корабля 1 рівня, щоб виконувати завдання. Крім цього, можна запрошувати рефералів і отримувати відрахування.