Зарубіжна рекламна мережа Chitika.com

Вебмастера з Рунету досить часто користуються закордонними ресурсами для монетизації своїх сайтів. В буржунете створено в кілька разів більше сервісів для заробітку на своїх сайтах і в даній статті хотілося б розповісти про один з них. Для власників сайтів створених для англомовної аудиторії, описуваний сервіс може стати в нагоді.

Називається проект Chitika.com, а призначений він для розміщення реклами в різних форматах. Оплата проводиться за клік, а рекламні блоки можна розміщувати паралельно з використанням інших сервісів. Основна вимога до майданчиків – це щоденна відвідуваність не нижче 50 хостів.

Заробіток в буржунете

Зарубіжна рекламна мережа Chitika.com пропонує ціни дещо нижчі, ніж в аналогічному Google Adsense, але з іншого боку у цієї системи не блокують сайти з тією ж швидкістю, з якою це робить рекламна мережа Гугла.

Також хотілося б відзначити, що в цій мережі передбачено безліч різних рекламних блоків. Важливий момент, щоб отримати доступ до всіх рекламних матеріалів, потрібно використовувати зарубіжні проксі, в іншому випадку вам буде доступна тільки текстове посилання.

Виводяться оголошення у відповідності з тематикою вашого ресурсу, а щоб вони грамотно вписувалися в загальний дизайн ресурсу, користувачам пропонується самостійно налаштувати зовнішнє оформлення та межі рекламних блоків.

Що стосується оплати, то вивести гроші можна в систему PayPal або отримати чек, як в Google Adsense. Враховуючи те, що PayPal активно поширюється в Рунеті, ви навряд чи відчуєте труднощів при перекладі цієї валюти на банківську карту.

Навіщо використовувати дану рекламну мережу? Зараз все більше вебмайстрів намагаються заробляти в буржунете і спеціально створюють англомовні ресурси. Знайти інформацію про зарубіжних рекламних сервісах в Рунеті не так просто, але завдяки цій статті можна дізнатися про стабільної та якісної рекламної мережі.