Зарубіжний поштовик на Clixsense

Будь-який вид заробітку в мережі за кордоном, приносить більше прибутку, ніж в Рунеті.


Якісні сервіси буржунете пропонують широке розмаїття способів заробітку, а найлегший варіант – це скористатися кликовыми спонсорами. На зарубіжних почтовиках платять в рази більше, так і рекламодавців там більше.

Зарубіжний поштовик Clixsense здатний приносити непоганий прибуток без будь-яких вкладень. Російської версії сайту немає, але можна стабільно отримувати виплати, виконуючи найпростіші дії. Якщо діти не вміють читати, користуються комп’ютером, ви точно зможете використовувати цей ресурс, навіть не знаючи англійської мови.

Як працювати на Clixsense?

Щоб заробляти в цій системі, потрібно спочатку пройти реєстрацію. Для цього заповнюється ось така форма:

регистрация Clixsense

Заповнювати форму потрібно англійськими літерами, а Email вказуйте в зоні .com інакше, лист для підтвердження може і не прийти (Gmail.com – оптимальний варіант). Після реєстрації, на пошту приходить актіваціонная посилання:

Переходьте по ній і можете відразу увійти в свій профіль. Відразу ж заповніть його і вкажіть платіжні реквізити. Система Clixsense може направляти виплати на гаманці Paypal, Paytoo або Payza. Поки ви не вкажете дані, працювати не можна, тому вводьте якомога більше інформації.

Коли ваш профіль буде заповнений, вирушайте в розділ з доступними сайтами для серфінгу. Відображається він у верхній частині інтерфейсу і в ньому встановлений лічильник:

Коли ви виконаєте перехід, з’явиться кілька блоків з посиланнями на різні сайти. Зверніть увагу, за їх перегляд платять 0.001 цента. На тих же Wmmai або Seosprint платять менше, та й сайт потрібно дивитися всього 5 секунд. Після перегляду кожного сайту, необхідно проходити капчу. Тут вона не стандартна:

Клікніть на кота – написано в питанні. Не складно здогадатися, на яку картинку необхідно натиснути.

Якщо встановити спеціальний тулбар, ви зможете стежити за появою нових сайтів, а так само будете чути звуковий сигнал.

Заробіток на кліках, це не єдина можливість отримати прибуток з Clixsense. На цьому сайті ви можете:

  • Проходити опитування в розділі Surveys, якщо ви підійдете за параметрами, за повністю заповнений опитування, вам нарахують пристойну суму:
  • Виконувати легші завдання, але для цього бажано знати англійську мову, так як перекладач справляється з цим не ідеально:
  • Лотерея теж здатна приносити пристойні гроші, а грати в неї легко. Кожен день можна вибирати по 30 областей картинки і вигравати від 10 центів до 10 доларів:
  • Серйозні доходи можна отримувати за залучення рефералів. В залежності від того, чи буде у вас Vip акаунт чи ні, ви будете отримувати різні реферальні відрахування. Кожен переглянутий сайт приносить рефереру від 0.0001$ до 0.005$. Якщо є преміум (коштує 17$ в рік), з перегляду сайтів рефералами, приходить від 0.0004$ до 0.02$. За 2$ приходить, якщо реферал 1 рівня купує преміум. За 1$ приходить, якщо преміум купується рефералом більш низького рівня (всього 8 рівнів).
  • Заробляти на Clixsense зовсім не складно, а якщо ви будете проявляти активність, то зможете швидко вивести звідси пристойну суму. На закінчення хотілося б порадити придбати преміум, відразу після реєстрації, щоб отримати 100 посилань для перегляду, вартістю 1 цент (відразу повернете 1$).