Жирна посилання від Seosprint за 20 рублів

Просування сайту для багатьох користувачів полягає лише в нарощування посилальної маси.


Величезні гроші витрачаються на покупку посилань, хоча це далеко не єдиний фактор, що впливає на просування. Тим не менш, купувати посилання потрібно, як мінімум для того, щоб збільшити ТИЦ і PR.

Жирна посилання від Seosprint за 20 рублів – відмінна можливість швидко підняти пузомірки свого сайту. Даний кликовый спонсор пропонує додати індексований посилання в каталог, за 20 рублів в місяць.

Враховуючи те, що ТІЦ даного проекту на даний момент дорівнює 650, а PR дорівнює 4, це нормальна вартість посилання.

Як підняти ТИЦ?

Якщо ви хочете купити посилання на це поштовику, то вам потрібно перейти в хмару сайтів, яке знаходиться у блоці для рекламодавців:

Після цього ви потрапите на сторінку з формою замовлення посилання. Вам буде запропоновано вказати анкор, адреса посилання і можливість виділення посилання:

Тут же буде написано, що сайт має ТІЦ 700, але ця інформація дещо застаріла. З 20 жовтня 2014 року пузомерка Seosprint трохи знизилася:

Незважаючи на це, показник значний, так і PR залишився без змін. Також ви можете перейти в хмару сайтів, щоб подивитися, скільки власників сайтів вже скористалися цією можливістю seosprint.net/catalog.php.

Звичайно, якщо протягом тривалого часу оплачувати посилання з Seosprint це буде невигідно, тому краще всього використовувати хмара сайтів для швидкого приросту ТІЦ. Всім хто купує тимчасові посилання, наприклад, для створення сайтів під Sape це точно знадобиться.